More brands from

Midagi enamat kui lihtsalt valgustus –

valgustussüsteemid

Muutke meelt, muutke valgustust

Aeg hakata valgustusest teistmoodi mõtlema.

 

Et saavutada jätkusuutlikkus, tõhusus ja kasutajakogemuse eesmärgid, on teil vaja professionaalseid, maailmatasemel valgusteid ja võimsaid, paindlikke juhtseadmeid, mis on integreeritud ühtsesse süsteemi.

Süsteemse mõtlemise jõud

Täpselt õige 
valgustus

Philipsi valgustussüsteemid aitavad inimestel tunda end mugavalt, tegusalt ja ohutult. Need kaunistavad ruume ja muudavad ümbruse teistsuguseks. Maailmatasemel traditsioonilised ja LED-valgustid koos analoogsete ja digitaalsete juhtseadmetega  aitavad teil saavutada täpselt õige valgustuse, millal ja kus iganes te seda vajate.

 

LED-tehnoloogia revolutsiooni juhtfiguuridena teeme oma klientidega koostööd, et luua selliseid valgustussüsteeme, mis kasutavad energiat tõhusalt, keskkonnasäästlikult ja vähendavad tegevuskulusid. Keskendume sise- ja väliskeskkonna elavuse ja tõhususe parandamisele, pakkudes kõike alates toimivast üldvalgustusest kuni tähelepanuväärse muutuva värviga valgustuseni, mis tõstavad teie kaubamärgi mainet, soodustavad sotsiaalset suhtlemist ja taaselustavad kogukondi.

 

Philipsis ühendatakse ekspertteadmised ja süsteemide valik teie projekti vajadustega, et teha teie valgustusideed eri seadmete abil edukalt teoks. Võite kindlad olla, et kuulame teie vajadusi ja mõistame neid ning aitame teil veatud lahendused välja mõelda ja need ka teoks teha, et tagada ideaalne valgustus.

BCP Buildingu hoone, mida valgustavad Philipsi valgustid

Mis teeb valgustussüsteemist
ühendatud valgustussüsteemi?  

Ühendatud valgustid

Ühendatud valgustid

 

Valgustid on üheselt identifitseeritud ja integreeritud hoone või linna IT-võrku, kus need jagavad oma oleku ja tegevuse kohta teavet.

 

Ühendatud ruumid

Ühendatud ruumid


Integreeritud anduritega varustatuna muutub iga valgusti luurepunktiks, mis jagab teavet hõivatuse, tegevusmustrite muutuste, temperatuuri või niiskuse ja päevavalguse taseme muutuste kohta.
Ühendatud inimesed

Ühendatud inimesed

 

Ühendades traadita side ja valgustussüsteemi, saate pakkuda valgustatud ruumides asuvatele inimestele mobiilirakenduste kaudu asukohapõhiseid teenuseid ja teavet.

 

Ühendatud valgustus annab teile kliendist parema pildi, laseb teil pakkuda paremat kliendikogemust loob personaalsed töökohad ning lisab keskkonnale nutikust, nii et see kohaneb inimeste eelistuste ja vajadustega.

Ühendatud tarkvara

Ühendatud tarkvara

 

Tänu meie nutikale valgustuse haldustarkvarale saavad ruumide haldajad jälgida ja hallata valgustussüsteemi reaalajas.

 

Teil on võimalik valgusti tööd salvestada, visualiseerida ja selle ajalugu analüüsida.

 

Ühendatud maastik

Ühendatud maastik


Ühendatud valgustussüsteemid saab integreerida hoone või linna teiste süsteemidega, saavutades uue koostoime ja tõhususe ning muutes valgustuse uue digiökoloogia lahutamatuks osaks.

 

Valime välja süsteemi, mis sobib just teile


Meie ei tee üks-suurus-sobib-kõigile stiilis pakkumisi

Philipsi valgustussüsteemide loomine algab teist – teie ettevõttest või organisatsioonist ja selle eesmärkidest.

 

Philipsi süsteemide eksperdid teevad koos teiega vajamineva süsteemi võimalused kindlaks ning aitavad seejärel töötada välja sellise süsteemi, mis vastab nendele vajadustele nii praegu kui ka tulevikus, kui teie ettevõte areneb ja muutub.

 

Leidke kohalik Philipsi süsteemide ekspert

Kujundame teie valgustussüsteemi

valgustid + juhtseadmed + teenused + tugi

Vaadake, mida valgustussüsteemid võivad teha

Avalikud kohad

Avalike kohtade jaoks

 

Kaunilt kujundatud ja nutikalt juhitud avalik valgustus aitab kogukondadel õitseda, taaselustades linnaosad, meelitades ligi külastajaid ning tagades turistide ja elanike turvatunde. Põhjalik valgustusplaan võib muuta linna ihaldatud sihtkohaks.

Kontor ja tööstus

Kontorisse ja tööstusele

 

Kontorite ja tööstusruumide valgustamisel on suur mõju töötajate heaolule ja tootlikkusele. Tõhusalt valgustatud ja atraktiivne keskkond parandab teie mainet, aitab parimaid töötajaid värvata ja neid tööl hoida ning suurendada teie ettevõtte koguväärtust.

jaekaubandus ja hotellindus

Jaekaubanduse ja hotellinduse jaoks

 

Stiilne disain ja hea valgustus võivad teha väga palju, et jätta inimestele meeldivaid mälestusi asjadest, mida te müüte, toidust, mida pakute ja kasvõi voodilinade lõimedest. Philipsi ühendatud valgustussüsteemid ja täiesti uus tundlikkuse tase.