Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused
  LED-Lighting-for-the-home

  LED-valgustid kodule

   

  Tooge loomuliku päikesevalguse sära ja soojus oma koju ning saage osa Philipsi LED-valgustite maailmast. Teie käeulatuses on rikkalik valik tooteinfot, nõuandeid, ideid ja suuniseid LED-valgustite vallas toimuvate uuendusete kohta. Kõikehõlmav meeleoluvalgustus või hästi paigutatud kohtvalgusti toovad kodusesse interjööri sooja ja loomuliku kuma. Õiges asukohas asuv välisvalgusti aga annab teie aiale täiesti uue ilme. Avastage kontrastide maailm ja te näete, kuidas valgustid suudavad anda teie kodule ja aiale võimsa esteetilise mõõtme. Philipsi võimsad, soojad ja energiasäästlikud LED-tooted on moodsate koduste valgustite vallas suunanäitajaks.

  Professional-Lighting

  Professionaalne valgustus

   

  Kujundage oma maailma valgusega. LED-tehnoloogia aitab teil nutikamalt tööd teha nii , et tunneksite end paremini ja suudaksite oma klientidele rohkem pakkuda. Looge nende paindlike LED-valgustitega sõbralik ja efektiivne töökeskkond. Tooge puhast valget valgust andvate LED-kohtvalgustite abil esile oma toodete kvaliteet. Äratage inimeste huvi juba eemalt, paigaldades õue voogavat valgust andvad LED-valgustid. Võimalusi on lõputult.

  Meie pühendumine inimeste elukvaliteedi parandamisele valguse abil on aidanud meil tulla välja valguslahendustega, mis aitavad säästa energiat, suurendada inimeste heaolu ja viia ellu teie eesmärgid. Meile meeldib oma teadmisi jagada - tutvuge meie kodulehega, et leida teavet selle kohta, kuidas LED-valgustid saavad teie maailma avardamaks muuta. 

  Tutvuge Lumileds valgustitega

  Säravad, fokusseeritud valgustid. Vastupidavad. Erksad värvid, mis annavad teie valgustusprojektidele uue mõõtme. Tänu meie juhtiva tehnoloogiaga LED-valgustitele on teie käsutuses lõputu arv võimalusi oma tooteid täiustada ja nii klientidele rõõmu valmistada. Lumileds valgustid aitavad teil lisaks ka raha säästa, kuna meie nutika disainiga komplektid lihtsustavad tänu väiksematele paigalduskuludele projektide elluviimist. Oleme teinud koostööd oma originaalseadmeid tootvate kliendidega üle kogu maailma, et töötada välja LED-valgustid, mis sobiksid ka kõige keerukamatesse oludesse. Pakume teile oma rikkalikku kogemustepagasit, et saaksite meie kodulehelt kõik vajalikud teadmised LED-valgustite kohta.