More brands from

Economy

Säästulamp

18 W (80 W), E27, Soe valge, Mittehämardatav 8718291144977 Otsige saranaseid tooteid
 • Kulutage vähe, säästke palju

  8718291144977
  Lisateabe saamiseks laadige alla <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291144977/8718291144977_elr_.pdf" target="_blank">Energiamärgis</a>
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  Economy

  Säästulamp

  8718291144977 Otsige saranaseid tooteid

  See Philips Economy lamp on hea hinna ja kvaliteedi suhtega valik, kui vajate tavalambi kujulist põhisäästulampi. See kuni kuueaastase tööeaga kompaktne lamp säästab kuni 80% energiat ja raha. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kulutage vähe, säästke palju

Philipsi kvaliteet õiglase hinna eest

 • Näeb välja nagu tavaline lamp

  Näeb välja nagu tavaline lamp

  Selles lambis on ühendatud energiasäästutehnoloogia elegantse ja traditsioonilise välimusega. See sobib ideaalselt kodu üldvalgustuseks, täiendades kaunilt teie valgusteid.

 • Energiasääst kuni 80%

  Energiasääst kuni 80%

  See lamp kasutab kuni 80% vähem energiat kui tavalised valgusallikad, aidates teil säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.

 • Pikk tööiga - kestab kuni kuus aastat

  Pikk tööiga - kestab kuni kuus aastat

  Philipsi säästulambid on loodud kestma. Tänu kuni kuueaastasele tööeale saate vältida lampide sagedase vahetamisega kaasnevaid ebamugavusi ja kulusid, säästes samal ajal aasta-aastalt energiat.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

 • Lambi purunemisega kaasnev kahju teie tervisele on äärmiselt ebatõenäoline. Kui lamp puruneb, tuulutage ruumi 30 minutit ja eemaldage lambi osad soovitatavalt kinnastega. Asetage need suletud kilekotti ja viige ümbertöötlemiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti. Ärge kasutage tolmuimejat.
 • * Kompaktseid luminofoorlampe tuleb käidelda kui erilisi jäätmeid, need tuleb viia ümbertöötlemiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti. Euroopa valgustitööstus on loonud infrastruktuuri, mis on võimeline töötlema ümber elavhõbedat, teisi metalle, klaasi jne.