More brands from

Essentials

Laevalgusti

MOIRE 10 W 4000 K 1 SEADE, valge, LED 3336931X3 Otsige saranaseid tooteid
 • Kujundage oma kodu valgusega

  33369/31/X3

  Essentials

  Laevalgusti

  33369/31/X3 Otsige saranaseid tooteid

  Philips Essentialsi seina- ja laevalgustit saab kasutada nii laes kui ka seinal. Sellel teistest valgustitest energiasäästlikumaks loodud valgel valgustil on ka pikk tööiga ning see muudab valgusti väärtuslikuks täiustuseks teie kodule. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kujundage oma kodu valgusega

 • Kvaliteetne LED-tuli

  Kvaliteetne LED-tuli

  Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

 • Soe valge valgus

  Soe valge valgus

  Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab sooja valget valgust - et õhkkond oleks hubane.

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • Pikk tööiga - kuni 15 aastat

  Pikk tööiga - kuni 15 aastat

  Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud LED-id kestavad kuni 15000 tundi (see võrdub 15 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

 • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

Vaata kõiki spetsifikatsioone