Soovitused

  Funktsionaalne

  Laevalgusti

  Twirly 4000 K, Valge 8718696129586 Otsige saranaseid tooteid
  • Kujundage oma kodu valgusega

   8718696129586

   Funktsionaalne

   Laevalgusti

   8718696129586 Otsige saranaseid tooteid

   Looge Philips myLiving Twirly LED-laevalgusti abil oma toas loomulik õhkkond. See valgusti heidab sooja hajutatud valgust, mis jõuab igasse toanurka. Valgustit saab kasutada nii laes kui seintel. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Kujundage oma kodu valgusega

  • Saab paigaldada nii seinale kui ka lakke.

   Saab paigaldada nii seinale kui ka lakke.

   Paigaldage see seina- või laelambina, täpselt nagu ise soovite.

  • Energiasääst

   Energiasääst

   See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

  • Kvaliteetne LED-tuli

   Kvaliteetne LED-tuli

   Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

  • Pikk tööiga - kuni 15 aastat

   Pikk tööiga - kuni 15 aastat

   Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud LED-id kestavad kuni 15000 tundi (see võrdub 15 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

  • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

  • Puhkamiseks ja seltskondlikuks ajaviitmiseks ideaalne

   Elutuba on iga kodu süda - koht, kus pere saab kokku, et puhata ja külalisi vastu võtta. Nii elu- kui ka magamistoa valgus peab olema hõlpsasti kohandatav - vastavalt sellele, mis otstarbeks neid tube päeva jooksul kasutatakse. Erinevate valgusallikate hoolikas paigutamine ja valguse eri kihtidega mängimine aitab tekitada ruumikuse tunnet ning tekitada sooja ja sõbraliku meeleolu.

  • Looge stiilne ja sõbralik õhkkond

   Selle valgusti loomisel on arvesse võetud uusimaid eelistusi, trende ja elustiile. Ikka selleks, et valgusti sobiks hõlpsasti teie interjööri ja looks koduse meeleolu – nii nagu olete alati soovinud.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone