Soovitused

  Hämardatav LED

  Kahekordne kohtvalgusti Particon

  Hämardatav valgusti, Suurepärane meeleolu loomiseks, Õrn LED, silmi säästev valgus, Kvaliteetne materjal 531524816 Otsige saranaseid tooteid
  • Sujuv hämardamine eredast pehme valguseni

   53152/48/16

   Hämardatav LED

   Kahekordne kohtvalgusti Particon

   53152/48/16 Otsige saranaseid tooteid

   Teinekord tunnete, et käsilolev tegevus nõuab teistsugust õhustikku. Philipsi LED hämardatavate kohtvalgustitega on teil võimalik valgust sujuvalt sobivale tasemele hämardada – alates igapäevaste ülesannete jaoks vajalikust eredast funktsionaalsest ning lõpetades puhkeaja pehme valgustugevusega. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Sujuv hämardamine eredast pehme valguseni

  Töötab enamiku LED-hämarditega

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Hämardab sujuvalt 100% eredast kuni 10% pehme valguseni

   Muutke ruumi meeleolu nii, et see sobib kõigega, mida parajasti teete. Philipsi hämardatavate LED-kohtvalgustitega saate valguse eredust hämardi pöördega hõlpsalt reguleerida. Hämardage sujuvalt 100% eredast valgusest funktsionaalsete tegevuste jaoks kuni 10% pehme valguseni lõõgastava vaba aja jaoks.

  • Tugev valgusvoog – 1000 luumenit

   Valgustage oma kodu kvaliteetse valgusega

  • Integreeritud LED-valgusti

   Sellesse kohtvalgustisse on integreeritud kõrge kvaliteediga LED-valgusti, mis tagab optimaalse valgusvoo.

  • 5-aastane garantii tagab muretu kasutamise

   Kõik meie kohtvalgustid on loodud kestma. Tervele tootele antakse 5-aastane täielik garantii, mis tagab selle, et te naudite kauakestvat kvaliteetset valgustust iga päev.

  • Lambi tööiga kuni 30 kasutusaastat

   LED-valgustid kestavad kauem ja nendega ei kaasne pidevat valgusallika vahetamise muret. Sedasi on oluliselt vähem jäätmeid, kuid ka raha kulub teil pikas perspektiivis vähem.

  • Väga kvaliteetne energiat kokku hoidev LED-valgusti

   LED-valgustid säästavad sama valgusvooga tavaliste valgustitega võrreldes kuni 80% elektrienergiat. Ostes Philipsi LED-valgusti või lambipirni, hakkate raha kohe kokku hoidma. Iga tavavalgusti vahetamine LED-valgusti vastu kajastub kohe väiksemas elektriarves.

  • Viivituseta valgustugevus kohe pärast sisselülitamist

   Philipsi LED-kohtvalgustite järel pole vaja oodata. Valgus on täistugevusega kohe pärast sisselülitamist. Valgustite hõõglambisarnane soe valge valgus loob hetkega mugava ja kutsuva õhustiku.

  • Soe valge valgus aitab luua mugavat õhkkonda

   Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrge kelvini kraadiga lambid heidavad külma ja ergutavamat valgust.

  • Täiuslik valgusvihk aktsentvalgustuse andmiseks

   Tuttava laia nurgaga (40 kraadi) valgusvooga modernne LED-kohtvalgusti sobib nii aktsent- kui ka üldvalgustuseks. Valgustid sobivad suurepäraselt köökidesse, elu- ja söögitubadesse.

  • Kohandatav kohtvalgusti pea annab maksimaalse paindlikkuse

   Kohandatav kohtvalgusti pea võimaldab suunata valguse sinna, kus seda kõige enam vajate.

  • Kauakestev väga kvaliteetne materjal

   See suurepäraselt viimistletud kohtvalgusti on valmistatud kauakestvatest väga kvaliteetsetest materjalidest. Tulemuseks on tugev ja vastupidav toode, mis valgustab ja täiustab teie kodu veel palju-palju aastaid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.