Soovitused

  Hue White Ambiance hõõgniidiga

  Ühene komplekt G93 E27 Kerajas hõõgpirn

  Soe kuni külm valge, Kohene juhtimine Bluetoothi kaudu, Juhtige rakenduse või häälega*, Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue Bridge 8719514301481 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8719514301481
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   Hue White Ambiance hõõgniidiga

   Ühene komplekt G93 E27 Kerajas hõõgpirn

   8719514301481 Otsige saranaseid tooteid

   Rõhutage oma julget maitset retrostiilis nutika G93 LED-pirniga, millel on keerdus hõõgniit, mis annab sooja kuni külma valget valgust ja millel on kõik nutikad valgusfunktsioonid. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Hue Bluetoothi rakenduse abil saate juhtida oma Hue nutikaid valgusteid oma kodu ühes toas. Lisage kuni 10 nutikat valgustit ja juhtige neid kõigest näpuliigutusega oma mobiilseadmes.

  • Juhtige valgusteid oma häälega*

   Juhtige valgusteid oma häälega*

   Juhtige oma valgusteid vabade kätega, kasutades selleks oma häält! Lihtsad häälkäsklused võimaldavad teil juhtida toas nii mitut valgustit kui ka ainult ühte lampi. *Töötab koos Google Assistanti ja Amazoni Alexaga.

  • Looge valge sooja valguse abil õige meeleolu

   Looge valge sooja valguse abil õige meeleolu

   Hue pirnid ja valgustid on sooja valge valgusega. Need nutikad valgustid võimaldavad hämardamisvõimalusega eredast päevavalgusest kuni nõrga eredusega öövalgustiteni täita oma kodu täpselt õige taseme sooja valgusega ja täpselt siis, kui seda vajate.

  • Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Lisage Hue sild (müüakse eraldi) oma nutikatele valgustitele, et kogeda Philips Hue täielikku funktsioonide valikut. Hue silla abil saate oma kodus kontrollida kuni 50 nutikat valgustit. Looge režiime, et automatiseerida kogu oma nutika kodu valgustuse seadistus. Juhtige oma valgusteid liikvel olles või lisage tarvikuid, nagu liikumisandurid ja nutikad lülitid.

  • Retrodisain kohtub moodsate võimalustega

   Retrodisain kohtub moodsate võimalustega

   Saavutage nutikate hõõglampidega Edisoni pirnide erilise hõõgniidi ja läbipaistva keraga kuulus väljanägemine. Need nutikad retrostiilis LED-lambipirnid ühendavad Philips Hue nutika valgustuse abil lihtsa retrodisaini näo ja teo.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone