Soovitused

  Hue White ambiance

  Ühene komplekt E27

  Soe kuni külm valge valgus, Kohene juhtimine Bluetoothi kaudu, Juhtige rakenduse või häälega*, Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue Bridge 8719514288195 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8719514288195
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   Hue White ambiance

   Ühene komplekt E27

   8719514288195 Otsige saranaseid tooteid

   Olles oma seeria kõige eredam, on selle E27 nutika LED-pirni eredus samaväärne traditsioonilise 100 W pirniga. Sobib suurepäraselt suurte ruumide valgustamiseks seadistatava valge valgusega. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Võimas ere seadistatav valge valgus

   Võimas ere seadistatav valge valgus

   See pirn annab võimsat sooja kuni külma valget valgust, mis on piisavalt ere, et valgustada kogu köök, elutuba või muu ruum, kus vajate funktsionaalset valgust.

  • Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Hue Bluetoothi rakenduse abil saate juhtida Hue nutikaid valgusteid oma kodu ühes toas. Lisage kuni 10 nutikat valgustit ja juhtige neid kõigest näpuliigutusega oma mobiilseadmes.

  • Juhtige valgusteid oma häälega*

   Juhtige valgusteid oma häälega*

   Philips Hue töötab Amazon Alexa ja Google Assistantiga, kui on ühendatud ühilduva Google Nesti või Amazon Echo seadmega. Lihtsad häälkäsklused võimaldavad teil juhtida toas nii mitut valgustit kui ka ainult ühte lampi.

  • Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Need pirnid ja valgustid pakuvad valge valguse erinevaid toone külmast soojani. Täieliku hämardamisvõimalusega eredate kuni nõrga eredusega öövalgustite abil saate häälestada oma valgustuse täiuslikule toonile ja eredusele, mis sobitub teie igapäevavajadustega.

  • Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Muutke oma päev lihtsamaks ja meeldivamaks nelja eelseadistatud valguse retseptiga, mis on paika seatud spetsiaalselt teie igapäevaste toimingute jaoks: "Energize", "Concentrate", "Read" ja "Relax". Kaks külma tooniga õhustikku "Energize" ja "Concentrate" aitavad muuta hommikut tegusamaks või keskenduda, samas kui soojemad õhustikud "Read" ja "Relax" aitavad toetada mugavat lugemist või rahustada ärevil vaimu.

  • Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Lisage Hue sild (müüakse eraldi) oma nutikatele valgustitele, et kogeda Philips Hue täielikku funktsioonide valikut. Hue silla abil saate oma kodus kontrollida kuni 50 nutikat valgustit. Looge režiime, et automatiseerida kogu oma nutika kodu valgustuse seadistus. Juhtige oma valgusteid liikvel olles või lisage tarvikuid, nagu liikumisandurid ja nutikad lülitid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone