Soovitused

  Hue White and color ambiance

  Kaasaskantav valgusti Go (uusim mudel)

  Integreeritud LED ja aku, Bluetoothi kaudu juhtimine rakenduse abil, Juhtige rakenduse või häälega*, Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue Bridge 7602031P7 Otsige saranaseid tooteid
  • Valgus igale hetkele, kõikjal

   76020/31/P7

   Hue White and color ambiance

   Kaasaskantav valgusti Go (uusim mudel)

   76020/31/P7 Otsige saranaseid tooteid

   Kaasaskantava Hue Go'ga saate nutika valgustuse endaga kaasa võtta. Hue Go võimaldab teil luua täiuslikku meeleolu, toimides nii värvilaigu kui ka tuju loova keskse esemena. Töötab eraldi valgustina või Hue sillaga osana teie nutikast valgustussüsteemist. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Valgus igale hetkele, kõikjal

  • Tõeliselt kaasaskantav nutikas valgusti

   Tõeliselt kaasaskantav nutikas valgusti

   Hue Go nutikas kaasaskantav valgusti saab tänu sisseehitatud laetavale akule minna tõepoolest sinna, kuhu te soovite. Võtke lamp reisile kaasa, kasutage seda romantilise õhtusöögi keskse esemena või viige see õue, et täiustada oma suvepidude õhustikku. Nautige 2,5 tundi säravat nutikat valgustust või kuni 18 tundi valgustust, kui kasutate hubase küünla valgusefekti.

  • Tootel olev lüliti

   Tootel olev lüliti

   Muutke valguse seadistusi otse Hue Go tagaküljel oleva nupuga. Järjestikuse vajutamisega saate sirvida erinevaid valguse seadistusi või kasutada varem seadistatud dünaamilisi valgusefekte, kaasa arvatud spetsiaalselt disainitud valguse retsepte „Lugemine“, „Lõõgastus“, „Keskendumine“ ja „Energia“.

  • Dünaamilised loomuliku valguse efektid

   Dünaamilised loomuliku valguse efektid

   Täiustage erilisi hetki elava valgusega. Kasutage mis tahes olukorras täiusliku meeleolu loomiseks dünaamilisi valgusefekte, nagu näiteks Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ja Night Adventure.

  • Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Hue Bluetoothi rakenduse abil saate juhtida Hue nutikaid valgusteid oma kodu ühes toas. Lisage kuni 10 nutikat valgustit ja juhtige neid kõigest näpuliigutusega oma mobiilseadmes.

  • Looge värvilise nutivalgusega isikupärastatud kogemus

   Looge värvilise nutivalgusega isikupärastatud kogemus

   Kujundage oma kodu ümber üle 16 miljoni värviga, luues kiiresti õige õhkkonna mis tahes sündmusele. Ühe näpuliigutusega saate luua piduliku meeleolu peo jaoks, kujundada oma elutoa ümber kinosaaliks, täiustada oma kodu sisekujundust värviaktsentidega ja palju muud.

  • Nutikad valgustid, mis aitavad teil ärgata ja uinuda

   Nutikad valgustid, mis aitavad teil ärgata ja uinuda

   Ühendage Hue Go Hue sillaga ja laske valgustitel hommikusel äratamise režiimil jäljendada päikesetõusu, millega valgus muutub eelseadistatud kellaajal tasapisi eredamaks, et saaksite alustada oma päeva rahulikult ja väljapuhanuna. Õhtul seadistage Go magamise režiimile, mis hämardab järk-järgult sooja valget valgust ning aitab teil kosutavaks ööuneks valmistuda.

  • Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Need pirnid ja valgustid pakuvad valge valguse erinevaid toone külmast soojani. Täieliku hämardamisvõimalusega eredate kuni nõrga eredusega öövalgustite abil saate häälestada oma valgustuse täiuslikule toonile ja eredusele, mis sobitub teie igapäevavajadustega.

  • Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Muutke oma päev lihtsamaks ja meeldivamaks nelja eelseadistatud valguse retseptiga, mis on paika seatud spetsiaalselt teie igapäevaste toimingute jaoks: "Energize", "Concentrate", "Read" ja "Relax". Kaks külma tooniga õhustikku "Energize" ja "Concentrate" aitavad muuta hommikut tegusamaks või keskenduda, samas kui soojemad õhustikud "Read" ja "Relax" aitavad toetada mugavat lugemist või rahustada ärevil vaimu.

  • Juhtige valgusteid oma häälega*

   Juhtige valgusteid oma häälega*

   Philips Hue töötab Amazon Alexa ja Google Assistantiga, kui on ühendatud ühilduva Google Nesti või Amazon Echo seadmega. Lihtsad häälkäsklused võimaldavad teil juhtida toas nii mitut valgustit kui ka ainult ühte lampi.

  • Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Lisage Hue sild (müüakse eraldi) oma nutikatele valgustitele, et kogeda Philips Hue täielikku funktsioonide valikut. Hue silla abil saate oma kodus kontrollida kuni 50 nutikat valgustit. Looge režiime, et automatiseerida kogu oma nutika kodu valgustuse seadistus. Juhtige oma valgusteid liikvel olles või lisage tarvikuid, nagu liikumisandurid ja nutikad lülitid.

  • Sünkroonige nutivalgustitega oma meediumi

   Sünkroonige nutivalgustitega oma meediumi

   Hue sync boxi ja Hue Bridge'iga tõstate oma meelelahutuse uuele tasemele. Ümbritsege end Philips Hue valgustitega ja pange peale film, muusika või mäng ning vaadake, kuidas valgustid värve ja rütmi edasi annavad.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone