Soovitused

  Hue White and color ambiance

  Liane seinavalgusti

  Integreeritud LED, Bluetoothi kaudu juhtimine rakenduse abil, Juhtige rakenduse või häälega*, Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue Bridge 8719514343429 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8719514343429

   Hue White and color ambiance

   Liane seinavalgusti

   8719514343429 Otsige saranaseid tooteid

   Liane seinalambil on elegantne disain ja kaudse valguse efekt. Looge täiuslik atmosfäär valge valguse või värvilise valguse mistahes varjundiga. Töötab eraldiseisva valgustina või osana teie nutikast valgustussüsteemist koos Hue Bridge'iga. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Hue Bluetoothi rakenduse abil saate juhtida Hue nutikaid valgusteid oma kodu ühes toas. Lisage kuni 10 nutikat valgustit ja juhtige neid kõigest näpuliigutusega oma mobiilseadmes.

  • Juhtige valgusteid oma häälega*

   Juhtige valgusteid oma häälega*

   Philips Hue töötab Amazon Alexa ja Google Assistantiga, kui on ühendatud ühilduva Google Nesti või Amazon Echo seadmega. Lihtsad häälkäsklused võimaldavad teil juhtida toas nii mitut valgustit kui ka ainult ühte lampi.

  • Looge värvilise nutivalgusega isikupärastatud kogemus

   Looge värvilise nutivalgusega isikupärastatud kogemus

   Kujundage oma kodu ümber üle 16 miljoni värviga, luues kiiresti õige õhkkonna mis tahes sündmusele. Ühe näpuliigutusega saate luua piduliku meeleolu peo jaoks, kujundada oma elutoa ümber kinosaaliks, täiustada oma kodu sisekujundust värviaktsentidega ja palju muud.

  • Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Need pirnid ja valgustid pakuvad valge valguse erinevaid toone külmast soojani. Täieliku hämardamisvõimalusega eredate kuni nõrga eredusega öövalgustite abil saate häälestada oma valgustuse täiuslikule toonile ja eredusele, mis sobitub teie igapäevavajadustega.

  • Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Muutke oma päev lihtsamaks ja meeldivamaks nelja eelseadistatud valguse retseptiga, mis on paika seatud spetsiaalselt teie igapäevaste toimingute jaoks: "Energize", "Concentrate", "Read" ja "Relax". Kaks külma tooniga õhustikku "Energize" ja "Concentrate" aitavad muuta hommikut tegusamaks või keskenduda, samas kui soojemad õhustikud "Read" ja "Relax" aitavad toetada mugavat lugemist või rahustada ärevil vaimu.

  • Avage Hue Bridge'iga kõik nutika valgustuse funktsioonid

   Avage Hue Bridge'iga kõik nutika valgustuse funktsioonid

   Hue Bridge avab funktsioonid, mis muudavad nutika valgustuse tõeliselt nutikaks – juhtimine kodust eemal olles, hääljuhtimine, automatiseeritud valgustus ja palju muud. Lisage oma valgusseadistusele Hue Bridge, et luua kaasahaaravaid kogemusi, kasutada turvalist ja usaldusväärset tehnoloogiat ning teha palju muud. Hue Bridge on võti sellise nutika valgustuse juurde, mida te pole kunagi varem näinud.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone