Soovitused

  Hue White and color ambiance

  Stardikomplekt E27

  Valge ja värviline valgus, Komplektis Hue Bridge, Juhtige rakenduse või häälega*, Komplektis hämarduslüliti 8718699701352 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8718699701352

   Hue White and color ambiance

   Stardikomplekt E27

   8718699701352 Otsige saranaseid tooteid

   Lisage Philips Hue valge ja värvilise meeleoluvalguse stardikomplektiga E27 igasse tuppa loomulikku valgust. Ühendage komplektis oleva Hue sillaga, et saada osa lõpmatust funktsioonide loetelust. Juhtige rakenduse, hääle või komplektis oleva lüliti kaudu. Vaadake kõiki eeliseid

  • Lihtne nutikas valgustus

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Looge valge sooja kuni külma valgusega nutivalgustite abil meeleolu

   Looge valge sooja kuni külma valgusega nutivalgustite abil meeleolu

   Kasutage üle 50 000 valge valguse tooni soojast külmani, et luua meeleolu töötamiseks, mängimiseks või lõõgastumiseks – olenemata kellaajast. Alustage oma hommikut õige jalaga, kasutades energiat andvat eredat valget valgust, või tundke end õhtuti mugavalt kuldsete toonidega.

  • Mängige nutikate värviliste valgustitega

   Mängige nutikate värviliste valgustitega

   Philips Hue'ga pole piire: üle 16 miljoni värviga saate muuta oma kodu ideaalseks peopaigaks, tuua ellu unejutu ja palju muud. Kasutage eelseadistatud värvilisi valgusstseene, et tekitada igal ajal suvetunne, või kasutage oma fotot, et erilist mälestust uuesti läbi elada.

  • Kodust eemal nutivalgustite juhtimine

   Kodust eemal nutivalgustite juhtimine

   Rakendusega Philips Hue app saavutate oma valgustite üle täieliku kontrolli, isegi kui te pole kodus. Lülitage valgusteid rakenduse abil kaugjuhtides sisse ja välja, et teie kodu oleks alati valgustatud nii, nagu soovite.

  • Sünkroonige nutivalgustitega oma meediumi

   Sünkroonige nutivalgustitega oma meediumi

   Hue sync boxi ja Hue Bridge'iga tõstate oma meelelahutuse uuele tasemele. Ümbritsege end Philips Hue valgustitega ja pange peale film, muusika või mäng ning vaadake, kuidas valgustid värve ja rütmi edasi annavad.

  • Juhtmevaba juhtimine hämarduslülitiga (komplektis)

   Juhtmevaba juhtimine hämarduslülitiga (komplektis)

   Akutoitel hämarduslülitiga on võimalik juhtida samal ajal kuni 10 nutivalgustit. Lülitiga, mida saab ka seinakinnituselt eemaldada ja kaugjuhtimispuldina kasutada, saate valgust hämaramaks ja eredamaks muuta või kasutada ühte neljast eelseadistatud valguse retseptist.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone