More brands from

  Hue White and color ambiance

  Üksik lambipirn E14

  E14 lambipirn, Valge ja värviline valgus 8718696695166 Otsige saranaseid tooteid
  • Lõputud võimalused

   8718696695166
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   Hue White and color ambiance

   Üksik lambipirn E14

   8718696695166 Otsige saranaseid tooteid

   Lisage oma Philips Hue süsteemi Philips Hue valge ja värvilise meeleoluvalguse küünal ning nautige kvaliteetset valget ja värvilist valgust, mis pakub teile lõputult võimalusi. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lõputud võimalused

  erakordse elamuse pakkumiseks

  • Kasutage 16 miljonit värvi loominguliselt

   Kasutage 16 miljonit värvi loominguliselt

   Mängige valgusega ja valige 16 miljoni värvi vahel, et ruumi väljanägemist ja meeleolu kiiresti muuta. Sobiva keskkonna loomiseks piisab nupuvajutusest. Kasutage lemmikfotot ja elage see eriline moment tänu valgusilmingutele uuesti läbi. Salvestage oma lemmikvalguse seaded ja taastage need soovitud ajal kõigest ühe sõrmeliigutusega.

  • Sünkroonige valgust muusika ja filmidega

   Sünkroonige valgust muusika ja filmidega

   Muutke teleri vaatamiskogemus kogu tuba haaravaks elamuseks või sünkroonige valgust oma lemmikmuusikaga ja vaadake, kuidas valgus rütmidele reageerib. Laadige alla kolmanda osapoole rakendused ja avastage lahedad võimalused, mida Philips Hue teile pakub.

  • Lööge mängude maailm särama

   Lööge mängude maailm särama

   Viige mängimiskogemus järgmisele tasemele. Laadige alla kolmanda osapoole rakendused ja avastage lahedad võimalused, mida Philips Hue teile pakub.

  • Toetage ärkamist ja magama minekut valgusega

   Toetage ärkamist ja magama minekut valgusega

   Keerake Philips Hue küünal oma voodi kõrval asuva laualambi sisse ja see aitab teil voodist välja saada nii, nagu teile meeldib. Alustage päeva sujuvalt sooja päikesetõusuga. Järk-järgult eredamaks muutuv valgus jätab teile mulje, et ärkate loomuliku valgusega, mitte äratuskella tahumatu äratusega. Õhtul aitab lõõgastav soe valge valgus lõõgastuda, puhata ja öösel mugavamalt magama jääda.

  • Ärgake ja uinuge loomuliku valgusega

   Ärgake ja uinuge loomuliku valgusega

   Philips Hue aitab teil ärgata just nii, nagu soovite, tagades teie päevale värske alguse. Valgus muutub järk-järgult heledamaks, imiteerides päikesetõusu efekti, et aidata teil ärgata loomulikult, mitte äratuskella valju heli saatel. Alustage oma päeva õigesti. Õhtul aitab lõõgastav soe valge valgus lõõgastuda, puhata ja keha värskendavaks ööuneks ette valmistada.

  • Looge sooja valge kuni jaheda päevavalguse abil meeleolu

   Looge sooja valge kuni jaheda päevavalguse abil meeleolu

   Seadistage iga hetke jaoks õige valgustus ja kaunistage oma kodu valge valgusega, mida saab reguleerida soojast kuni külma toonini. Nautige kogu aasta vältel erinevaid stiile, olgu selleks kevadtuult meenutav terav valge valgus, suvepäikeseline soe valge valgus, või talve meenutav jääkülm päevavalgus.

  • Lõõgastuge, lugege, keskenduge ja täiendage energiavarusid erinevate valgusvarjunditega

   Lõõgastuge, lugege, keskenduge ja täiendage energiavarusid erinevate valgusvarjunditega

   Valgus mõjutab meie meeleolu ja käitumist. Philips Hue aitab teil muuta igapäevarutiini nauditavateks hetkedeks. Loobuge hommikukohvist ja valmistuge päevaks jaheda, ereda, valge päevavalgusega, mis aitab teie keha ja vaimu energiaga varustada. Peenhäälestatud hele valge valgus aitab keskenduda. Kuid võte panna ka jalad seinale ja lõõgastuda päeva lõpetuseks maheda valge valgusega.

  • Nutikas juhtimine, kodus ja eemal

   Nutikas juhtimine, kodus ja eemal

   Philips Hue rakendustega iOS-i ja Androidi jaoks saate juhtida valgustust eemalt kus iganes te ka ei oleks. Kontrollige, kas te ei unustanud valgusteid enne kodust lahkumist välja lülitada, ja lülitage need sisse, kui teete kauem tööd.

  • Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

   Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

   Philips Hue võib tänu valguse sisselülitamise seadistamisele jätta mulje, et olete kodus, kuigi te seda ei ole. Seadistage tuled eelseadistatud ajal sisse lülituma, nii et koju jõudes tuled juba põlevad. Saate erinevates tubades seadistada tulede süttimiseks erineva aja. Ja loomulikult saate seadistada tuled öösel järk-järgult kustuma; nii ei pea te kunagi muretsema ööseks põlema jääda võivate tulede pärast.

  • Lisapaigaldiseta hämardamine

   Lisapaigaldiseta hämardamine

   Sujuv hämardamine on Philips Hue abil garanteeritud. Ei ole liiga hele. Ei ole liiga tume. Täpselt paras. Juhtmeid, elektrikut ega paigaldamist ei ole vaja

  • Juhtige nii, nagu soovite

   Juhtige nii, nagu soovite

   Ühendage oma Philips Hue valgustid sillaga ja avastage piiritud võimalused. Juhtige valgusteid Philips Hue rakenduse abil oma nutitelefonist või tahvelarvutist või lisage süsteemile lüliteid valgustite juhtimiseks. Seadke taimereid, teavitusi, alarme ja muud, et nautida täielikku Philips Hue elamust. Philips Hue töötab isegi Amazon Alexa, Apple Homekiti ja Google Home’iga, et saaksite valgusteid oma häälega juhtida.

  • Vajalik on Philips Hue sild

   Vajalik on Philips Hue sild

   Ühendage Philips Hue valgustid sillaga, et juhtida valgusteid oma nutitelefonist või tahvelarvutist Philips Hue rakenduse kaudu.

  • Juhtmevabalt juhitav LED-lamp

   Juhtmevabalt juhitav LED-lamp

   Seda LED-lampi saab juhtmevabalt juhtida, kui ühendate selle nutiseadmega juhtimiseks Philips Hue sillaga või Philips Hue hämardamise lülitiga.

  • Hämardatav ainult Philips Huega ühilduvate seadmetega

   See toode on hämardatav ainult juhul, kui ühendate selle Philips Hue silla või Philips Huega ühilduva seadmega

  Vaata kõiki spetsifikatsioone