Soovitused

  Hue White and color ambiance

  Veiniroosa Iris, piiratud seeria

  Integreeritud LED, Kohene juhtimine Bluetoothi kaudu, Juhtige rakenduse või häälega*, Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue Bridge 8719514264502 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8719514264502

   Hue White and color ambiance

   Veiniroosa Iris, piiratud seeria

   8719514264502 Otsige saranaseid tooteid

   Seadistage meeleolu mis tahes ruumis piiratud seeriana toodetud lambiga Philips Hue Iris, mis on saadaval hõbedase, kuldse, vaskse ja veiniroosana. Heites värvilist valgust seinale ja pakkudes samal ajal õrna tagantvalgustust, tekitab Iris keerulise unikaalse valgusefekti. Lisage Hue Bridge, et ligi pääseda rohkematele funktsioonidele. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Ilu saab kokku nutikusega

   Ilu saab kokku nutikusega

   Selle piiratud seeriana toodetud veiniroosa lambiga Philips Hue Iris saab juba tuttav disain uue dimensiooni. Hästi läbimõeldud elemendid – kangasse mähitud juhe, metallist sisemine toru, läbipaistev kausjas tagaosa ja erinevad materjalid – on kombineeritud omavahel nii, et tulemuseks on nutikas unikaalse valgusefektiga lamp.

  • Stiilne isehäälestuv lamp

   Stiilne isehäälestuv lamp

   Lamp Philips Hue Iris on ainulaadse stiiliga, mis täiustab iga kodu interjööri. Paigutage aktsentlamp kuhu iganes oma kodus – heitke elutoa seintele värvilist valgust või pange lamp õrna öövalguse saamiseks öökapile.

  • Nutikad valgustid aitavad teil loomulikumal viisil ärgata ja uinuda

   Nutikad valgustid aitavad teil loomulikumal viisil ärgata ja uinuda

   Siduge lamp Philips Hue Iris, mida on toodetud piiratud seeria, Hue Bridge'iga, et kasutada ärkamise ja magamamineku rutiine, mis aitavad teil loomulikumal viisil uinuda ja ärgata. Lambi suur hämardatavus koos hajutatud tagantvalgustusega võimaldavad teil hommikul üles ärgata oma isikliku päikesetõusu saatel, kui valgus vaikselt eredamaks muutub, või aitavad teil lihtsamini magama jääda, kui soe valge valgus järk-järgult hämaramaks muutub.

  • Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Hue Bluetoothi rakenduse abil saate juhtida Hue nutikaid valgusteid oma kodu ühes toas. Lisage kuni 10 nutikat valgustit ja juhtige neid kõigest näpuliigutusega oma mobiilseadmes.

  • Juhtige rakenduse või häälega*

   Juhtige rakenduse või häälega*

   Philips Hue töötab Alice'i, Siri ja Google Assistantiga. Lihtsate häälkäsklustega saate kas üksikut lampi või oma kodu kõik valgusteid hämardada, eredust lisada või valguse värvi muuta. Hääljuhtimiseks on vaja Philips Hue Bridge’i ja ühilduvat partnerseadet.

  • Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Hankige täiusliku valguse retseptid oma igapäevategevuseks

   Muutke oma päev lihtsamaks ja meeldivamaks nelja eelseadistatud valguse retseptiga, mis on paika seatud spetsiaalselt teie igapäevaste toimingute jaoks: "Energize", "Concentrate", "Read" ja "Relax". Kaks külma tooniga õhustikku "Energize" ja "Concentrate" aitavad muuta hommikut tegusamaks või keskenduda, samas kui soojemad õhustikud "Read" ja "Relax" aitavad toetada mugavat lugemist või rahustada ärevil vaimu.

  • Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Looge valge sooja kuni külma valguse abil õige meeleolu

   Need pirnid ja valgustid pakuvad valge valguse erinevaid toone külmast soojani. Täieliku hämardamisvõimalusega eredate kuni nõrga eredusega öövalgustite abil saate häälestada oma valgustuse täiuslikule toonile ja eredusele, mis sobitub teie igapäevavajadustega.

  • Looge värvilise nutivalgusega isikupärastatud kogemus

   Looge värvilise nutivalgusega isikupärastatud kogemus

   Kujundage oma kodu ümber üle 16 miljoni värviga, luues kiiresti õige õhkkonna mis tahes sündmusele. Ühe näpuliigutusega saate luua piduliku meeleolu peo jaoks, kujundada oma elutoa ümber kinosaaliks, täiustada oma kodu sisekujundust värviaktsentidega ja palju muud.

  • Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Lisage Hue sild (müüakse eraldi) oma nutikatele valgustitele, et kogeda Philips Hue täielikku funktsioonide valikut. Hue silla abil saate oma kodus kontrollida kuni 50 nutikat valgustit. Looge režiime, et automatiseerida kogu oma nutika kodu valgustuse seadistus. Juhtige oma valgusteid liikvel olles või lisage tarvikuid, nagu liikumisandurid ja nutikad lülitid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone