Soovitused

  Hue White

  Õue seinavalgusti Inara

  Komplektis E27 LED-pirn, Pehme valge valgusega retrostiilis pirn, Vooluvõrgu toitega, Nutikas juhtimine Hue Bridge'iga* 8719514388512 Otsige saranaseid tooteid
  • Muutke tuled automaatseks,

   8719514388512

   Hue White

   Õue seinavalgusti Inara

   8719514388512 Otsige saranaseid tooteid

   Sellel seinavalgustil Inara on traditsiooniline stiil koos kõigi nutika valgustussüsteemi võimalustega ning retrostiilist inspireeritud hõõgpirn. Lisage oma väliruumile hetkega ilu sooja valge valguse hämardatava kumaga. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Muutke tuled automaatseks,

  meelerahu huvides

  • Retrodisain ühendatud kaasaegsete võimalustega

   Retrodisain ühendatud kaasaegsete võimalustega

   Hõõgniidiga pirni retrovälimus kombineeritult valgusti klassikalise disainiga on ideaalne aktsentvalgustuseks. Ning juhtmevaba hämardamise abil saate seadistada meeleolu hetkega, muutes valgustust vähemaks.

  • Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

   Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

   Nautige õues pikemaid õhtuid, lõpetage aiatöid või viige lihtsalt prügi pärast päikeseloojangut välja. Philips Hue saab valgustid automaatselt sisse lülitada, kui seadistate selle ajakava või siis päikesetõusu ja -loojangu järgi. Loomulikult saate samal moel ka valgustid välja lülitada ja hämardada. Te ei pea enam kunagi muretsema, kas olete tuled põlema jätnud.

  • Ilmastikukindel (IP44)

   Ilmastikukindel (IP44)

   Philips Hue välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks väliskeskkondades ja on vastupidavuse tagamiseks läbinud põhjalikud katsed. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel valgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud mis tahes suunast tulevate veepritsmete eest. See on levinuim ja ideaalseim toode üldvalgustuseks välistingimustes.

  • Kvaliteetne alumiinium ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   Kvaliteetne alumiinium ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   Tooted on valmistatud spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks. Kasutame parima kvaliteediga materjale, et tagada välistingimustes parim tulemus ning materjalide nutikas kasutus, et raadiosagedust optimeerida.

  • Vajalik on Philips Hue sild

   Vajalik on Philips Hue sild

   Ühendage Philips Hue valgustid sillaga, et juhtida neid Philips Hue rakendusega oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Või juhtige oma Philipsi Hue valgusteid Philips Hue siseruumides asuva hämarduslülitiga, millega saab valgustit sisse ja välja lülitada ning hämardada.

  • Jätke nutivalgustite abil mulje, nagu oleksite kodus

   Jätke nutivalgustite abil mulje, nagu oleksite kodus

   Kasutage Philips Hue rakendust valgusrutiinide planeerimiseks, kui olete kodust eemal. Nutivalgustid lülituvad sisse ettemääratud ajal – vahel isegi mõned minutid enne või pärast seda –, et teie kodusolekut võimalikult täpselt jäljendada.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone