Soovitused

  Hue White

  Õueprožektor Welcome

  Integreeritud LED, Soe valge valgus (2700 K), Vooluvõrgu toitega, Nutikas juhtimine Hue Bridge'iga* 8719514382763 Otsige saranaseid tooteid
  • Muutke tuled automaatseks,

   8719514382763

   Hue White

   Õueprožektor Welcome

   8719514382763 Otsige saranaseid tooteid

   Viige Hue nüüd ka õue. Prožektori Welcome saab ühendada juba olemasoleva Hue Bridge'iga, et nautida kõiki funktsioone, nagu kaugjuhtimine kodust eemal ja ajastamine, mis teid koju saabudes võimsa valgusega tervitavad. Hue Bridge'i ei ole komplektis. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Muutke tuled automaatseks,

  et neid oleks lihtne ja mugav juhtida

  • Ilmastikukindel (IP44)

   Ilmastikukindel (IP44)

   Philips Hue välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks väliskeskkondades ja on vastupidavuse tagamiseks läbinud põhjalikud katsed. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel valgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud mis tahes suunast tulevate veepritsmete eest. See on levinuim ja ideaalseim toode üldvalgustuseks välistingimustes.

  • Kvaliteetne alumiinium ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   Kvaliteetne alumiinium ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   Tooted on valmistatud spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks. Kasutame parima kvaliteediga materjale, et tagada välistingimustes parim tulemus ning materjalide nutikas kasutus, et raadiosagedust optimeerida.

  • Vajalik on Philips Hue sild

   Vajalik on Philips Hue sild

   Ühendage Philips Hue valgustid sillaga, et juhtida neid Philips Hue rakendusega oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Või juhtige oma Philipsi Hue valgusteid Philips Hue siseruumides asuva hämarduslülitiga, millega saab valgustit sisse ja välja lülitada ning hämardada.

  • Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

   Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

   Nautige pikki õhtuid õues, lõpetage aiatöid või viige lihtsalt prügi pärast päikeseloojangut välja. Philips Hue valgustid lülituvad automaatselt sisse, kui seadistate need ajakava või siis päikesetõusu ja -loojangu järgi. Loomulikult saate samal moel ka valgustid välja lülitada ja hämardada. Te ei pea enam kunagi muretsema selle pärast, et olete äkki tuled põlema jätnud.

  • Võimas valgus

   Võimas valgus

   Sellel Philips Hue valgustil on LED-valgusallikas, mis valgustab suurt osa teie aiast. Avastage rada oma sissesõidutee, jalgtee, esi- või tagaukseni eredalt valgustatuna – seda kõike sobiva valgusti mugavuse abil. Selle võimsa Philips Hue valgusti abil olete oma maja ümber toimuvaga alati kursis.

  • Juhtige nii, nagu soovite

   Juhtige nii, nagu soovite

   Ühendage oma Philips Hue valgustid sillaga ja avastage piiritud võimalused. Juhtige valgusteid Philips Hue rakendusega oma nutitelefonist või tahvelarvutist või lisage süsteemile lüliteid valgustite juhtimiseks. Seadke taimereid, teavitusi, alarme ja muud, et nautida täielikku Philips Hue elamust. Philips Hue töötab isegi Amazon Alexa, Apple Homekiti ja Google Home’iga, et saaksite valgusteid oma häälega juhtida.

  • Nutikas juhtimine, kodus ja eemal

   Nutikas juhtimine, kodus ja eemal

   Valgustage oma õue ja vaadake, mis väljas toimub. Kui ühendate välisvalgustid Hue sillaga, saate seda juhtida mis tahes viisil. Välisvalgusteid saate juhtida Philips Hue õueanduriga, toas asuva juhtimisrakendusega, nagu Philips Hue rakendus, või häälega (Amazon Alexa, Apple HomeKit või Google Assistant). Valgust saate ajakava järgi seada, et jätta muljet oma kohalolust. Juhtige välisvalgusteid mugavalt kodust või mis tahes muust asukohast.

  • Määrake tuled, mis teid koju saabudes tervitavad

   Määrake tuled, mis teid koju saabudes tervitavad

   Tunnetage seda mugavust, kui teie koju jõudes lähevad tuled automaatselt põlema ning kustuvad, kui te lahkute. Võtke autost asjad, astuge tuppa – ja kõike seda õige valgusega. Kõikide tulede sisselülitamiseks kasutage Philips Hue õueandurit või määrake Hue rakendus režiimile „Kodu“ või „Ära“, või laske geolokaliseerimisel seda teha, ilma et peaksite ühtegi nuppu vajutama. Nii lihtne see ongi.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone