More brands from

 • Õige valgus õigete hetkede jaoks

  61086/31/P5

  Laevalgusti

  61086/31/P5 Otsige saranaseid tooteid

  Looge soovitud õhkkond valgustiga, mis teab teie vajadusi. Haraz LED-laevalgusti koos eelseadistatud valgustseenide ja kaugjuhtimispuldiga annab teile vabaduse reguleerida heledust ja värvitemperatuuri täpselt nii, nagu soovite. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Õige valgus õigete hetkede jaoks

 • Sisseehitatud LED, süsteemi osa

  Sisseehitatud LED, süsteemi osa

  Valgusallikas, mida saate usaldada. Sisseehitatud LED-valgusallikaga ei pea te muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

 • 80% energiasäästu

  80% energiasäästu

  Kuni 80% energiasäästu võrreldes standardsete hõõglampidega.

 • Seadistatav 2700–6500 K

  Seadistatav 2700–6500 K

  See lamp on seadistatav. Saate selle seadistada oma eelistatud värvile soojast valgest (2700 K) kuni külma päevavalguseni (6500 K).

 • Pikk tööiga - kuni 15 aastat

  Pikk tööiga - kuni 15 aastat

  Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud LED-id kestavad kuni 15000 tundi (see võrdub 15 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

 • Valguse ühtlane jaotumine

  Valguse ühtlane jaotumine
 • Reguleerige valgustaset hõlpsalt kaasasoleva kaugjuhtimispuldiga

  Reguleerige valguse intensiivsust kaugjuhtimispuldiga (komplektis). Ideaalne igas olukorras sobiva miljöö loomiseks – olgu see siis õdus õhtusöök kahele või pere ja sõpradega lõõgastumine elutoas.

Vaata kõiki spetsifikatsioone