More brands from

 • usaldusväärne laualamp

  72007/14/16

  Laualamp

  72007/14/16 Otsige saranaseid tooteid

  Hõbedane Philips Leveri LED-laualamp on loodud esteetilist kuju silmas pidades. Sellel on 4-astmeline hämardus ja pööratava peaga voolujooneline alumiiniumjalg, mille abil saate suunata valguse sinna, kus seda kõige rohkem vaja on. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

usaldusväärne laualamp

 • 80% energiasäästu võrreldes tavaliste valgusallikatega

  80% energiasäästu võrreldes tavaliste valgusallikatega

  Võrreldes tavalise pirniga säästab see pirn kuni 80% energiat. See tasub ennast ära ja säästab teie raha aastate kaupa. Nii et vähendage oma elektriarvet ja alustage säästmist juba täna.

 • Sisseehitatud LED, süsteemi osa

  Sisseehitatud LED, süsteemi osa

  Valgusallikas, mida saate usaldada. Sisseehitatud LED-valgusallikaga ei pea te muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

 • Ere külm valge valgus

  Ere külm valge valgus

  Võimas LED-allikas

 • Hämarduslüliti abil reguleeritav valgustugevus

  Hämarduslüliti abil reguleeritav valgustugevus

  Reguleerige Philipsi LED-valgustite valguse intensiivsust hämarduslüliti abil (ei kuulu komplekti). See muudab valgusti ideaalseks igas olukorras miljöö loomisel – olgu see siis õdus õhtusöök kahele või pere ja sõpradega lõõgastumine elutoas. Philips katsetas mitmeid seinahämardeid, mis osutusid sobivaks meie LED-valgustitele. Sobivate hämardite loendi leiate veebisaidi allalaadimiste ja klienditoe osast.

Vaata kõiki spetsifikatsioone