More brands from

  • usaldusväärne laualamp

   72007/92/16

   Laualamp

   72007/92/16 Otsige saranaseid tooteid

   Kuldne Philips Leveri LED-laualamp on loodud esteetilist kuju silmas pidades. Sellel on 4-astmeline hämardus ja pööratava peaga voolujooneline alumiiniumjalg, mille abil saate suunata valguse sinna, kus seda kõige rohkem vaja on. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  usaldusväärne laualamp

  • 80% energiasäästu võrreldes tavaliste valgusallikatega

   80% energiasäästu võrreldes tavaliste valgusallikatega

   Võrreldes tavalise pirniga säästab see pirn kuni 80% energiat. See tasub ennast ära ja säästab teie raha aastate kaupa. Nii et vähendage oma elektriarvet ja alustage säästmist juba täna.

  • Sisseehitatud LED, süsteemi osa

   Sisseehitatud LED, süsteemi osa

   Valgusallikas, mida saate usaldada. Sisseehitatud LED-valgusallikaga ei pea te muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

  • Ere külm valge valgus

   Ere külm valge valgus

   Võimas LED-allikas

  • Hämarduslüliti abil reguleeritav valgustugevus

   Hämarduslüliti abil reguleeritav valgustugevus

   Reguleerige Philipsi LED-valgustite valguse intensiivsust hämarduslüliti abil (ei kuulu komplekti). See muudab valgusti ideaalseks igas olukorras miljöö loomisel – olgu see siis õdus õhtusöök kahele või pere ja sõpradega lõõgastumine elutoas. Philips katsetas mitmeid seinahämardeid, mis osutusid sobivaks meie LED-valgustitele. Sobivate hämardite loendi leiate veebisaidi allalaadimiste ja klienditoe osast.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone