More brands from

  LED

  Kohtvalgusti

  4, 6 W (50 W), GU10, Soe valge, Mittehämardatav 8718696582572 Otsige saranaseid tooteid
  • Valgus, mis ei kurna silmi

   8718696582572
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   LED

   Kohtvalgusti

   8718696582572 Otsige saranaseid tooteid

   Halva kvaliteediga valgusti võib kurnata silmi. Õige valgustus kodus on olulisem kui kunagi varem. Philipsi LED-lambid täidavad rangeimad kriteeriume, et vastata meie mugava valguse nõuetele† Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Valgus, mis ei kurna silmi

  Mugav valgusti maailma juhtivalt valgustusseadmete pakkujalt.

  • Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Selle lambipirni värvitemperatuur on 2700 K, mis tagab sooja ja rahuliku atmosfääri – täiuslik lõõgastumiseks. See 2700 K valgus on täiuslik stiilseks kodu valgustamiseks

  • Ühtlane valgusvihk

   Ühtlane valgusvihk

   Üksik optiline lääts tekitab suurepärase valgusvihu varjudeta, mis ilmuvad kiire hajumisserva tavaliste halogeen-punktvalgustite puhul.

  • Halogeen-reflektorlambiga sarnane kuju ja suurus

   Halogeen-reflektorlambiga sarnane kuju ja suurus

   Tänu ilusale disainile ja tuttavatele mõõtmetele on see LED-reflektorlamp moodne valgusti. Täiuslik jätkusuutlik asendus traditsioonilistele halogeen-reflektorlampidele.

  • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

  • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

  • Täiuslik isikupärase valguse loomiseks

   Täiuslik isikupärase valguse loomiseks

   See LED-punktvalgusti on moodne valgusti tuttava laia nurgaga valgusvooga (36 kraadi). See sobib nii isikupärase valgustuse loomiseks kui ka üldiseks valgustiks. Seda saab kasutada laesisestes lampides ja suunatavates lampides ning see on täiuslik kasutamiseks köökides, köögi tasapindade valgustamiseks, elu- ja söögitubades.

  • UV- ja infrapunavalguseta

   UV- ja infrapunavalguseta

   Valgustis ei ole infrapunakomponenti, seega ei eralda see soojust. Samuti ei ole selles valgustis kasutatud ultraviolettvalgust. Need kaks omadust tähendavad, et see valgusti ei põhjusta kangaste ja teiste esemete tuhmumist.

  • Lisateave valgustuse kohta

   Lisateave valgustuse kohta

   Värvitemperatuur: valgusel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mida väljendatakse ühikutes nimega Kelvin (K). Lambid, millel on madal Kelvini väärtus, toodavad sooja ja rahulikumat valgust. Suurema Kelvini väärtusega lambid toodavad jahedamat ja energilisemat valgust. CRI: värviedastusindeksit (color rendering index, CRI) kasutatakse, et kirjeldada valgusallika mõju värvusilmele. Loomuliku päikesevalguse CRI-väärtus on 100. Philipsi LED-lampide CRI-väärtus on alati kõrgem kui 80, mis tagab värvide tõetruu ja loomuliku edastamise.

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Ilma nähtava väreluseta

   Kui valgus kiiresti väreleb, võib see silmadele koormav olla, põhjustada peavalu ja tekitada neile, kes kannatavad valgustundliku epilepsia all, isegi haigushoogusid. See on ebameeldiv ja ebavajalik. LED võib väreleda kiire reaktsiooni tõttu draiveri voolule. Kuna aga Philipsi LED-id on disainitud nii, et draiveri voolu väljundi muudatused on minimaalsed, siis need tegurid, mis värelust põhjustavad, kõrvaldatakse. Nii et te ei näe seda, isegi mitte vilksamisi.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.
  • Standardite IEC 61547-1 ja IEC 61000-4-15 järgi mõõdetud PstLM on 1,0 või väiksem.