More brands from

  LED

  Küünal (hämardatav)

  5 W (40 W), E14, Soe valge, Hämardatav 8718696710005 Otsige saranaseid tooteid
  • Loodud vaatamiseks

   8718696710005
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   LED

   Küünal (hämardatav)

   8718696710005 Otsige saranaseid tooteid

   Tuttavad kujud, mida tunnete ja armastate. Uusim LED-tehnoloogia tagab traditsiooniliste pirnidega võrreldes kuni 80% energiasäästu ja kümme korda pikema vastupidavuse. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Loodud vaatamiseks

  Hea välimus nii sisse- kui väljalülitatult

  • Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Selle lambipirni värvitemperatuur on 2700 K, mis tagab sooja ja rahuliku atmosfääri – täiuslik lõõgastumiseks. See 2700 K valgus on täiuslik stiilseks kodu valgustamiseks

  • Küünlakujulise hõõglambiga sarnane kuju ja suurus

   Küünlakujulise hõõglambiga sarnane kuju ja suurus

   Tänu ilusale disainile ja tuttavatele mõõtmetele on see energiasäästlik standardne LED-küünallamp nüüdisaegne valgusti. Täiuslik jätkusuutlik asendus traditsioonilistele küünlakujulistele hõõglampidele.

  • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

  • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

  • Täiuslik dekoratiivvalgustite jaoks

   Täiuslik dekoratiivvalgustite jaoks

   Philipsi LED-küünallampide moodne valgustus kasutamiseks dekoratiivvalgustites, nagu lühtrid, laeventilaatorid, kaunistusribad ja lambipostid.

  • UV- ja infrapunavalguseta

   UV- ja infrapunavalguseta

   Valgustis ei ole infrapunakomponenti, seega ei eralda see soojust. Samuti ei ole selles valgustis kasutatud ultraviolettvalgust. Need kaks omadust tähendavad, et see valgusti ei põhjusta kangaste ja teiste esemete tuhmumist.

  • Lisateave valgustuse kohta

   Lisateave valgustuse kohta

   Värvitemperatuur: valgusel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mida väljendatakse ühikutes nimega Kelvin (K). Lambid, millel on madal Kelvini väärtus, toodavad sooja ja rahulikumat valgust. Suurema Kelvini väärtusega lambid toodavad jahedamat ja energilisemat valgust. CRI: värviedastusindeksit (color rendering index, CRI) kasutatakse, et kirjeldada valgusallika mõju värvusilmele. Loomuliku päikesevalguse CRI-väärtus on 100. Philipsi LED-lampide CRI-väärtus on alati kõrgem kui 80, mis tagab värvide tõetruu ja loomuliku edastamise.

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Hämardatav

   Seda lambipirni saab kasutada enamiku hämarditega, et luua täpselt soovitud õhkkond. Saate hämardada sujuvalt kuni vaid 10% valgustasemeni. Kontrollige hämarditega ühilduvuse tabelist, kas konkreetset hämardit saab selle pirniga kasutada.

  • Vanamoodne stiil, moodne LED-tehnoloogia

   LED Classicu lambipirnid põhinevad standardsel LED-energiasäästutehnoloogial. Nüüd saate nautida seda retrostiilis pirni koos tipptasemel tehnoloogiaga.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.