Soovitused

  LED

  Küünal

  2, 3 W (14 W), E14, Leek, Mittehämardatav 8718696767450 Otsige saranaseid tooteid
  • Loodud vaatamiseks

   8718696767450
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   LED

   Küünal

   8718696767450 Otsige saranaseid tooteid

   Tutvustades Philips Vintage LED-lambiperekonda, tuttavaid hõõglampe meenutavat kollektsiooni. Need tõusevad esile iseloomustava elemendina kasutamise korral, lisades interjööridesse nostalgiahõngu. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Loodud vaatamiseks

  Hea välimus nii sisse- kui väljalülitatult

  • Eriti soe valgus

   Eriti soe valgus

   Selle lambipirni värvitemperatuur on 2000 K, mis tagab eriti rahuliku ja intiimse atmosfääri. Täiuslik kodu valgustamiseks.

  • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

  • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Vanamoodne stiil, moodne LED-tehnoloogia

   LED Classicu lambipirnid põhinevad standardsel LED-energiasäästutehnoloogial. Nüüd saate nautida seda retrostiilis pirni koos tipptasemel tehnoloogiaga.

  • Standardse hõõglambiga sarnane kuju ja suurus

   See kauni disaini ja levinud kujuga energiasäästlik LED-pirn on ideaalne säästev asendus traditsioonilistele hõõglampidele.

  • Juhe

   Neid Philipsi lampe saab kasutada koos Philipsi juhtmega, et täiustada teie sisevalgustust ja tekitada eluruumis tööstuslik tunne.

  • Vintage’i tootevalik

   Philips Vintage’i kollektsioon on saadaval hiigelsuurte kujude, küünalde ja muude tuttavate vormiteguritena, et tagada sujuv sobivus üle ruumi.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.