More brands from

  LED

  Lamp (hämardatav)

  8W (60W), E27, Soe valge, Hämardatav 8718696709061 Otsige saranaseid tooteid
  • Loodud vaatamiseks

   8718696709061
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   LED

   Lamp (hämardatav)

   8718696709061 Otsige saranaseid tooteid

   Tuttavad kujud, mida tunnete ja armastate. Uusim LED-tehnoloogia tagab traditsiooniliste pirnidega võrreldes kuni 80% energiasäästu ja kümme korda pikema vastupidavuse. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Loodud vaatamiseks

  Hea välimus nii sisse- kui väljalülitatult

  • Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Selle lambipirni värvitemperatuur on 2700 K, mis tagab sooja ja rahuliku atmosfääri – täiuslik lõõgastumiseks. See 2700 K valgus on täiuslik stiilseks kodu valgustamiseks

  • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

  • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

  • Täiuslik üldise toavalguse loomiseks

   Täiuslik üldise toavalguse loomiseks

   Philipsi standardsete LED-lampide nüüdisaegne valgustus kasutamiseks laualampides, põrandalampides ja rippvalgustites. Ideaalne kasutada köögis, köögisaare valgustina, elutubades ja söögitubades.

  • UV- ja infrapunavalguseta

   UV- ja infrapunavalguseta

   Valgustis ei ole infrapunakomponenti, seega ei eralda see soojust. Samuti ei ole selles valgustis kasutatud ultraviolettvalgust. Need kaks omadust tähendavad, et see valgusti ei põhjusta kangaste ja teiste esemete tuhmumist.

  • Lisateave valgustuse kohta

   Lisateave valgustuse kohta

   Värvitemperatuur: valgusel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mida väljendatakse ühikutes nimega Kelvin (K). Lambid, millel on madal Kelvini väärtus, toodavad sooja ja rahulikumat valgust. Suurema Kelvini väärtusega lambid toodavad jahedamat ja energilisemat valgust. CRI: värviedastusindeksit (color rendering index, CRI) kasutatakse, et kirjeldada valgusallika mõju värvusilmele. Loomuliku päikesevalguse CRI-väärtus on 100. Philipsi LED-lampide CRI-väärtus on alati kõrgem kui 80, mis tagab värvide tõetruu ja loomuliku edastamise.

  • Hämardatav

   Seda lambipirni saab kasutada enamiku hämarditega, et luua täpselt soovitud õhkkond. Saate hämardada sujuvalt kuni vaid 10% valgustasemeni. Kontrollige hämarditega ühilduvuse tabelist, kas konkreetset hämardit saab selle pirniga kasutada.

  • Standardse hõõglambiga sarnane kuju ja suurus

   See kauni disaini ja levinud kujuga energiasäästlik LED-pirn on ideaalne säästev asendus traditsioonilistele hõõglampidele.

  • Vanamoodne stiil, moodne LED-tehnoloogia

   LED Classicu lambipirnid põhinevad standardsel LED-energiasäästutehnoloogial. Nüüd saate nautida seda retrostiilis pirni koos tipptasemel tehnoloogiaga.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone