More brands from

  LED

  Lamp

  4, 5 W (40 W), E27, Soe valge, Mittehämardatav 8718696422328 Otsige saranaseid tooteid
  • Loodud vaatamiseks

   8718696422328
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   LED

   Lamp

   8718696422328 Otsige saranaseid tooteid

   Tuttavad kujud, mida tunnete ja armastate. Uusim LED-tehnoloogia tagab traditsiooniliste pirnidega võrreldes kuni 80% energiasäästu ja kümme korda pikema vastupidavuse. EyeComfort† annab valguse, mis ei väsita teie silmi. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Loodud vaatamiseks

  Hea välimus nii sisse- kui väljalülitatult

  • Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

   Selle lambipirni värvitemperatuur on 2700 K, mis tagab sooja ja rahuliku atmosfääri – täiuslik lõõgastumiseks. See 2700 K valgus on täiuslik stiilseks kodu valgustamiseks

  • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

   Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

  • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Standardse hõõglambiga sarnane kuju ja suurus

   See kauni disaini ja levinud kujuga energiasäästlik LED-pirn on ideaalne säästev asendus traditsioonilistele hõõglampidele.

  • Vanamoodne stiil, moodne LED-tehnoloogia

   LED Classicu lambipirnid põhinevad standardsel LED-energiasäästutehnoloogial. Nüüd saate nautida seda retrostiilis pirni koos tipptasemel tehnoloogiaga.

  • Ilma nähtava väreluseta

   Kui valgus kiiresti väreleb, võib see silmadele koormav olla, põhjustada peavalu ja tekitada neile, kes kannatavad valgustundliku epilepsia all, isegi haigushoogusid. See on ebameeldiv ja ebavajalik. LED võib väreleda kiire reaktsiooni tõttu draiveri voolule. Kuna aga Philipsi LED-id on disainitud nii, et draiveri voolu väljundi muudatused on minimaalsed, siis need tegurid, mis värelust põhjustavad, kõrvaldatakse. Nii et te ei näe seda, isegi mitte vilksamisi.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • * Põhineb kolmetunnisel igapäevasel kasutamisel.
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.
  • Standardite IEC 61547-1 ja IEC 61000-4-15 järgi mõõdetud PstLM on 1,0 või väiksem.