More brands from

LED

Lamp

4, 5 W (40 W), E27, Soe valge, Mittehämardatav 8718696422328 Otsige saranaseid tooteid
 • Loodud vaatamiseks

  8718696422328
  Lisateabe saamiseks laadige alla <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696422328/8718696422328_elr_.pdf" target="_blank">Energiamärgis</a>
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  LED

  Lamp

  8718696422328 Otsige saranaseid tooteid

  Tuttavad kujud, mida tunnete ja armastate. Uusim LED-tehnoloogia tagab traditsiooniliste pirnidega võrreldes kuni 80% energiasäästu ja kümme korda pikema vastupidavuse. EyeComfort† annab valguse, mis ei väsita teie silmi. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Loodud vaatamiseks

Hea välimus nii sisse- kui väljalülitatult

 • Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

  Tõeline hõõglambisarnane soe valge valgus

  Selle lambipirni värvitemperatuur on 2700 K, mis tagab sooja ja rahuliku atmosfääri – täiuslik lõõgastumiseks. See 2700 K valgus on täiuslik stiilseks kodu valgustamiseks

 • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

  Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

  Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

 • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

  Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

  Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

 • Loodud silmade mugavust arvestades†

  Loodud silmade mugavust arvestades†

  Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LEDidega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

 • Vanamoodne stiil, moodne LED-tehnoloogia

  LED Classicu lambipirnid põhinevad standardsel LED-energiasäästutehnoloogial. Nüüd saate nautida seda retrostiilis pirni koos tipptasemel tehnoloogiaga.

 • Standardse hõõglambiga sarnane kuju ja suurus

  See kauni disaini ja levinud kujuga energiasäästlik LED-pirn on ideaalne säästev asendus traditsioonilistele hõõglampidele.

 • Ilma nähtava väreluseta‡

  Kui valgus kiiresti väreleb, võib see silmadele koormav olla, põhjustada peavalu ja tekitada neile, kes kannatavad valgustundliku epilepsia all, isegi haigushoogusid. See on ebameeldiv ja ebavajalik. LED võib väreleda kiire reaktsiooni tõttu draiveri voolule. Kuna aga Philipsi LEDid on disainitud nii, et draiveri voolu väljundi muudatused on minimaalsed, siis need tegurid, mis värelust põhjustavad, kõrvaldatakse. Nii et te ei näe seda, isegi mitte vilksamisi.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

 • * Põhineb kolmetunnisel igapäevasel kasutamisel.
 • † Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ja teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.
 • ‡ Vastavalt standarditele IEC 61547-1 ja IEC 61000-4-15 mõõdetud PstLM on 1,0 või väiksem.