More brands from

LED

Lamp

8 W - 5 W - 2 W (60 W), E27, Sooja/väga sooja/eriti sooja valgusega, Mittehämardatav 8718696588840 Otsige saranaseid tooteid
 • Üks lambipirn, kolm valgustugevust

  8718696588840
  Lisateabe saamiseks laadige alla <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696588840/8718696588840_elr_.pdf" target="_blank">Energiamärgis</a>
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  LED

  Lamp

  8718696588840 Otsige saranaseid tooteid

  Mõnikord on vaja muuta olustikku tegevusega sobivamaks. Philips SceneSwitchi LED-lampidega saate olemasoleva lülitiga olustikku hõlpsalt muuta. Hämardit ega lisapaigaldisi ei ole vaja. Vaadake kõiki eeliseid

 • Üks lambipirn, kolm valgustugevust

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Üks lambipirn, kolm valgustugevust

Töötab olemasoleva lülitiga

 • Ei vaja hämardit ega lisapaigaldisi

  Ei vaja hämardit ega lisapaigaldisi

  Toode pakub valikut suurepäraseid valgusrežiime erinevatele vajadustele ja meeleoludele. Kogu nutikus peitub lambi sees, seega ei vaja te hämardit või lisapaigaldisi. Lihtsalt asendage oma lambipirn selle Scene Switchi pirniga ja saate valida erinevaid valgusolusid oma olemasoleva seinalüliti abil. Kõrgeimal tasemel mugavus üliväikese investeeringu ja pingutusega. Nüüd saate hõlpsalt valida valgustingimusi vastavalt oma hetketegevusele ja -tujule.

 • Lambi lähtestamine tehaseseadetele

  Lambi lähtestamine tehaseseadetele

  Kui kasutusel on mitu lampi ja need pole enam sünkroniseeritud, vajutage lihtsalt lülitit ühe sekundi jooksul sisse ja välja, et taastada lambi tehaseseadistused.

 • Lamp suudab viimase seadistuse meeles pidada.

  Lamp suudab viimase seadistuse meeles pidada.

  Sellel SceneSwitch-lambil on sisseehitatud mälukiip, mis salvestab viimase valgusesätte, kui lamp kauemaks kui kuueks sekundiks välja lülitatakse. Kui te tihti tegevusi ei vaheta, on lamp uuesti sisse lülitades kohe teie lemmikrežiimis.

 • Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

  Pika tööeaga lambipirnid – kestavad kuni 15 aastat

  Kuni 15 000 tunni pikkuse tööeaga väheneb vajadus lambipirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 15 aasta.

 • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

  Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

  Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 80% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

 • UV- ja infrapunavalguseta

  UV- ja infrapunavalguseta

  Valgustis ei ole infrapunakomponenti, seega ei eralda see soojust. Samuti ei ole selles valgustis kasutatud ultraviolettvalgust. Need kaks omadust tähendavad, et see valgusti ei põhjusta kangaste ja teiste esemete tuhmumist.

 • Lisateave valgustuse kohta

  Lisateave valgustuse kohta

  Värvitemperatuur: valgusel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mida väljendatakse ühikutes nimega Kelvin (K). Lambid, millel on madal Kelvini väärtus, toodavad sooja ja rahulikumat valgust. Suurema Kelvini väärtusega lambid toodavad jahedamat ja energilisemat valgust. CRI: värviedastusindeksit (color rendering index, CRI) kasutatakse, et kirjeldada valgusallika mõju värvusilmele. Loomuliku päikesevalguse CRI-väärtus on 100. Philipsi LED-lampide CRI-väärtus on alati kõrgem kui 80, mis tagab värvide tõetruu ja loomuliku edastamise.

 • Loodud silmade mugavust arvestades

  Loodud silmade mugavust arvestades

  Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LEDidega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

 • Kolm valguse seadistust: 2700 K, 2500 K ja 2200 K

  Valgusel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. Need uued Scene Switchi lambid võimaldavad lülituda funktsionaalselt valguselt loomulikule valgusele ja hubasele soojale hämarale valgusele. Valgustaset saab muuta tugevustele 100%, 40% ja 10%. Nüüd saate oma tuba hõlpsasti kohandada erinevateks ülesanneteks või vastavalt meeleolule.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

 • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.