Soovitused

  LED

  Neljakordne kohtvalgusti Rivano

  Õrn LED, silmi säästev valgus, Kvaliteetne materjal, LED 5061430P0 Otsige saranaseid tooteid
  • Mugav LED-valgusti, mis ei väsita silmi

   50614/30/P0

   LED

   Neljakordne kohtvalgusti Rivano

   50614/30/P0 Otsige saranaseid tooteid

   Philips Rivano LED-kohtvalgusti ei ole mõeldud pelgalt teie koduga suurepäraselt sobima. See toob teie koju valguse, mis on silmadele mugav. Tõeliselt meeldiv kogemus silmadele. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Mugav LED-valgusti, mis ei väsita silmi

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Integreeritud LED-valgusti

   Sellesse kohtvalgustisse on integreeritud kõrge kvaliteediga LED-valgusti, mis tagab optimaalse valgusvoo.

  • Tugev valgusvoog – 1720 luumenit

   Valgustage oma kodu kvaliteetse valgusega

  • 5-aastane garantii tagab muretu kasutamise

   Kõik meie kohtvalgustid on loodud kestma. Tervele tootele antakse 5-aastane täielik garantii, mis tagab selle, et te naudite kauakestvat kvaliteetset valgustust iga päev.

  • Kauakestev väga kvaliteetne materjal

   See suurepäraselt viimistletud kohtvalgusti on valmistatud kauakestvatest väga kvaliteetsetest materjalidest. Tulemuseks on tugev ja vastupidav toode, mis valgustab ja täiustab teie kodu veel palju-palju aastaid.

  • Soe valge valgus aitab luua mugavat õhkkonda

   Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrge kelvini kraadiga lambid heidavad külma ja ergutavamat valgust.

  • Väga kvaliteetne energiat kokku hoidev LED-valgusti

   LED-valgustid säästavad sama valgusvooga tavaliste valgustitega võrreldes kuni 80% elektrienergiat. Ostes Philipsi LED-valgusti või lambipirni, hakkate raha kohe kokku hoidma. Iga tavavalgusti vahetamine LED-valgusti vastu kajastub kohe väiksemas elektriarves.

  • Lambi tööiga kuni 20 kasutusaastat

   LED-valgustid kestavad kauem ja nendega ei kaasne pidevat valgusallika vahetamise muret. Sedasi on oluliselt vähem jäätmeid, kuid ka raha kulub teil pikas perspektiivis vähem.

  • Viivituseta valgustugevus kohe pärast sisselülitamist

   Philipsi LED-kohtvalgustite järel pole vaja oodata. Valgus on täistugevusega kohe pärast sisselülitamist. Valgustite hõõglambisarnane soe valge valgus loob hetkega mugava ja kutsuva õhustiku.

  • Täiuslik valgusvihk aktsentvalgustuse andmiseks

   Tuttava laia nurgaga (40 kraadi) valgusvooga modernne LED-kohtvalgusti sobib nii aktsent- kui ka üldvalgustuseks. Valgustid sobivad suurepäraselt köökidesse, elu- ja söögitubadesse.

  • Kohandatav kohtvalgusti pea annab maksimaalse paindlikkuse

   Kohandatav kohtvalgusti pea võimaldab suunata valguse sinna, kus seda kõige enam vajate.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.