Soovitused
  • Ere suurepärase valguskvaliteediga LED-valgustus

   8719514435650
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   LED

   Pirn

   8719514435650 Otsige saranaseid tooteid

   Tipptehnoloogiline LED-pirn on heaks üldiseks valguslahenduseks päevastele tegevustele siseruumides. Säästate energiakuludelt kohe ja vähendate pirni vahetamise vajadust, ilma et valguse kvaliteet kannataks. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Ere suurepärase valguskvaliteediga LED-valgustus

  Looge jahe ja ergutav õhustik

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • Klassikaline klaasist LED

   Stiil, mida armastate, kvaliteet, mida ootate. Klassikaline mattklaasiga disain, mis meenutab traditsiooniliste pirnide mahedat kumavat valgust, sobib ideaalselt kõikjale teie koju.

  • Parem teie rahakoti ja terve planeedi jaoks

   Võrreldes tavalise pirniga säästate LED-tehnoloogiaga kuni 90% energiat. Seega tasub see ennast ära ja säästab igal aastal teie raha. Samuti aitab see keskkonda säästa.

  • Pika elueaga pirn – kestab kuni 50 aastat

   Kuni 45 000 tunni pikkuse elueaga pirn vähendab vajadust pirne sagedasti vahetada ja saate nautida täiuslikku valgustuslahendust üle 45 aasta.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.