More brands from

LED

Ühekordne kohtvalgusti Ferano

Õrn LED, silmi säästev valgus, Kvaliteetne materjal, LED 5065130P0 Otsige saranaseid tooteid
 • Mugav LED-valgusti, mis ei väsita silmi

  50651/30/P0
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  LED

  Ühekordne kohtvalgusti Ferano

  50651/30/P0 Otsige saranaseid tooteid

  Philips LED Ferano kohtvalgusti ei ole mõeldud pelgalt teie koduga suurepäraselt sobima. Need lambid toovad teie koju valguse, mis on silmadele mugav. Tõeliselt meeldiv kogemus silmadele. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Mugav LED-valgusti, mis ei väsita silmi

 • Loodud silmade mugavust arvestades

  Loodud silmade mugavust arvestades

  Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

 • Integreeritud LED-valgusti

  Sellesse kohtvalgustisse on integreeritud kõrge kvaliteediga LED-valgusti, mis tagab optimaalse valgusvoo.

 • Tugev valgusvoog – 430 luumenit

  Valgustage oma kodu kvaliteetse valgusega

 • 5-aastane garantii tagab muretu kasutamise

  Kõik meie kohtvalgustid on loodud kestma. Tervele tootele antakse 5-aastane täielik garantii, mis tagab selle, et te naudite kauakestvat kvaliteetset valgustust iga päev.

 • Kauakestev väga kvaliteetne materjal

  See suurepäraselt viimistletud kohtvalgusti on valmistatud kauakestvatest väga kvaliteetsetest materjalidest. Tulemuseks on tugev ja vastupidav toode, mis valgustab ja täiustab teie kodu veel palju-palju aastaid.

 • Soe valge valgus aitab luua mugavat õhkkonda

  Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrge kelvini kraadiga lambid heidavad külma ja ergutavamat valgust.

 • Väga kvaliteetne energiat kokku hoidev LED-valgusti

  LED-valgustid säästavad sama valgusvooga tavaliste valgustitega võrreldes kuni 80% elektrienergiat. Ostes Philipsi LED-valgusti või lambipirni, hakkate raha kohe kokku hoidma. Iga tavavalgusti vahetamine LED-valgusti vastu kajastub kohe väiksemas elektriarves.

 • Lambi tööiga kuni 20 kasutusaastat

  LED-valgustid kestavad kauem ja nendega ei kaasne pidevat valgusallika vahetamise muret. Sedasi on oluliselt vähem jäätmeid, kuid ka raha kulub teil pikas perspektiivis vähem.

 • Viivituseta valgustugevus kohe pärast sisselülitamist

  Philipsi LED-kohtvalgustite järel pole vaja oodata. Valgus on täistugevusega kohe pärast sisselülitamist. Valgustite hõõglambisarnane soe valge valgus loob hetkega mugava ja kutsuva õhustiku.

 • Täiuslik valgusvihk aktsentvalgustuse andmiseks

  Tuttava laia nurgaga (40 kraadi) valgusvooga modernne LED-kohtvalgusti sobib nii aktsent- kui ka üldvalgustuseks. Valgustid sobivad suurepäraselt köökidesse, elu- ja söögitubadesse.

 • Kohandatav kohtvalgusti pea annab maksimaalse paindlikkuse

  Kohandatav kohtvalgusti pea võimaldab suunata valguse sinna, kus seda kõige enam vajate.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.