More brands from

myGarden

Postament-/postvalgusti

Arbour 4000 K, antratsiit, LED 1646293P3 Otsige saranaseid tooteid
 • Nautige kaunist valgustatud aeda

  16462/93/P3

  myGarden

  Postament-/postvalgusti

  16462/93/P3 Otsige saranaseid tooteid

  Antratsiithall Philips Arbouri väljas kasutatav LED-postamentvalgusti hoiab vastupidavast valualumiiniumist hoidiku sees kuubikujulist valgust. Nutikas disain heidab teeradadele ja muule õuealale hajutatud külma valge valguse jugasid. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Nautige kaunist valgustatud aeda

 • Kvaliteetne LED-tuli

  Kvaliteetne LED-tuli

  Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

 • Külm valge valgus

  Külm valge valgus

  Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad külma ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab külma valget valgust, et tunneksite end energilisena.

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • IP44 – ilmastikukindel

  IP44 – ilmastikukindel

  See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel välisvalgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt ka levinuim ja ideaalne toode üldkasutamiseks välitingimustes.

 • Pikk tööiga – kuni 25 aastat

  Pikk tööiga – kuni 25 aastat

  Valgusallikas, millele võite kindel olla. Selles Philipsi LED-valgustiga komplektis olevad LED-lambid kestavad kuni 25 000 tundi (mis võrdub 25 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambipirni vahetamise pärast.

 • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

Vaata kõiki spetsifikatsioone