More brands from

  myGarden

  Postament-/postvalgusti

  Stock 4000 K, antratsiit, LED 1646793P3 Otsige saranaseid tooteid
  • Nautige kaunist valgustatud aeda

   16467/93/P3

   myGarden

   Postament-/postvalgusti

   16467/93/P3 Otsige saranaseid tooteid

   Antratsiithall Philips Stocki väljas kasutatav LED-postvalgusti on valmistatud vastupidavast valualumiiniumist. Laternakujuline disain annab 360° valgust, et valgustada teeradu ja muud avatud õueala ohtra hajutatud külma valge valgusega. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Nautige kaunist valgustatud aeda

  • Kvaliteetne LED-tuli

   Kvaliteetne LED-tuli

   Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

  • Külm valge valgus

   Külm valge valgus

   Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad külma ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab külma valget valgust, et tunneksite end energilisena.

  • Energiasääst

   Energiasääst

   See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

  • IP44 – ilmastikukindel

   IP44 – ilmastikukindel

   See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel välisvalgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt ka levinuim ja ideaalne toode üldkasutamiseks välitingimustes.

  • Pikk tööiga – kuni 25 aastat

   Pikk tööiga – kuni 25 aastat

   Valgusallikas, millele võite kindel olla. Selles Philipsi LED-valgustiga komplektis olevad LED-lambid kestavad kuni 25 000 tundi (mis võrdub 25 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambipirni vahetamise pärast.

  • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone