Soovitused

  myGarden

  Postament-/postvalgusti

  Bustan 4000 K, antratsiit, LED 1648593P3 Otsige saranaseid tooteid
  • Nautige kaunist valgustatud aeda

   16485/93/P3

   myGarden

   Postament-/postvalgusti

   16485/93/P3 Otsige saranaseid tooteid

   Kaunis L-kujuline valgusti. Minimalistlik Philips Bustani postamentvalgusti, mis on valmistatud kvaliteetsest antratsiithallist alumiiniumist, heidab hajutatud eredat LED-valgust, mis on ideaalne teeraja või terrassi valgustamiseks. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Nautige kaunist valgustatud aeda

  • Energiasääst

   Energiasääst

   See Philipsi valgusti on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, võimaldades teil säästa nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

  • Ilmastikukindel

   Ilmastikukindel

   See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel valgustil on tase IP44, mis tähendab seda, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt on see levinuim ja ideaalseim üldvalgustuseks välitingimustes.

  • Kerge paigaldada

   Kerge paigaldada

   Valgusti paigaldamine võib olla keeruline, kuid selle Philipsi välisvalgustiga võite olla kindel, et paigaldamise lihtsustamisele on pööratud palju tähelepanu. Selle tootega on kaasas paigaldamiseks kasutatav mutrivõti.

  • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

  • Pikk tööiga - kuni 30 aastat

   Pikk tööiga - kuni 30 aastat

   Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud integreeritud LED-id kestavad kuni 30 000 tundi (see võrdub 30 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

  • Ühildub seinasiseste hämarditega

   Ühildub seinasiseste hämarditega

   Reguleerige selle Philipsi valgusti eredust seinasisese hämardiga (ei kuulu komplekti), et luua ruumis meeleolu, valgustada oma kodu mõnda iseloomulikku kohta ja muud.

  • Kvaliteetne alumiinium ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   See Philipsi valgusti on loodud spetsiaalselt õueruumide jaoks, olles tugev ja kauakestev ning valgustades teie aeda ööst öösse. See on valmistatud kvaliteetsest survevalualumiiniumist ja tipptasemel sünteetilistest materjalidest.

  • Kvaliteetne LED-tuli

   Selle Philipsi lambiga kaasasoleva LED-lambi näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning tõstab esile teie kodu erksad värvid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.