More brands from

Suggestions

  myGarden

  Seinavalgusti

  Hammock, must 0164330PN Otsige saranaseid tooteid
  • Looge õues suurepäraseid hetki

   01643/30/PN

   myGarden

   Seinavalgusti

   01643/30/PN Otsige saranaseid tooteid

   Tooge musta värvi Philips myGardeni seinalaternaga oma õueruumi retrovälimust. Retrodisain on stiilne viis nautida hetki väljas. Kvaliteetsed materjalid ja must viimistlus sobib ideaalselt teie personaalse stiiliga. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Looge õues suurepäraseid hetki

  Retrovälimus musta versiooniga

  • Ilmastikukindel

   Ilmastikukindel

   See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel valgustil on tase IP44, mis tähendab seda, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt on see levinuim ja ideaalseim üldvalgustuseks välitingimustes.

  • Looge stiilne ja sõbralik õhkkond

   Selle välisvalgusti loomisel on arvesse võetud uusimaid trende ja elustiile, et valgusti sobituks hõlpsasti teie õueruumi ning looks meeleolu, mida olete alati soovinud.

  • Kvaliteetsed materjalid

   See suurepäraselt viimistletud Philipsi välisvalgusti on valmistatud hea viimistlusega väga kvaliteetsetest materjalidest. Tulemuseks on tugev ja kauakestev toode, mis peab roostele ja plekkidele vastu iga ilmaga.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone