More brands from

  myGarden

  Seinavalgusti

  Cottage, must, LED 154883016 Otsige saranaseid tooteid
  • Põlevad alati, kui koju saabute

   15488/30/16
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   myGarden

   Seinavalgusti

   15488/30/16 Otsige saranaseid tooteid

   Selle Philips myGarden Cottage'i musta värvi LED-seinavalgusti uuendatud gaasilambi disain lisab teie õuealale nüüdisaegse hõnguga klassikalist stiili. Kvaliteetsed Philipsi LED-valgustid ja liikumisandur tagavad ohtra valguse alati kui vaja. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Põlevad alati, kui koju saabute

  • Kvaliteetne LED-tuli

   Kvaliteetne LED-tuli

   Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

  • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

  • Soe valge valgus

   Soe valge valgus

   Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab sooja valget valgust - et õhkkond oleks hubane.

  • Energiasääst

   Energiasääst

   See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

  • IP44 – ilmastikukindel

   IP44 – ilmastikukindel

   See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel välisvalgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt ka levinuim ja ideaalne toode üldkasutamiseks välitingimustes.

  • Pikk tööiga - kuni 15 aastat

   Pikk tööiga - kuni 15 aastat

   Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud LED-id kestavad kuni 15000 tundi (see võrdub 15 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

  • Komplektis on liikumisandur suuremaks mugavuseks ja kindlustundeks

   Komplektis on liikumisandur suuremaks mugavuseks ja kindlustundeks

   Komplektis on liikumisandur, mis tervitab teid koju naasmisel või annab märku, kui keegi on kohale jõudnud. Kui andur tuvastab liikumise, lülitub lamp automaatselt sisse.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone