More brands from

myGarden

Seinavalgusti

Capricorn IR, antratsiit, LED 164569316 Otsige saranaseid tooteid
 • Põlevad alati, kui koju saabute

  16456/93/16

  myGarden

  Seinavalgusti

  16456/93/16 Otsige saranaseid tooteid

  See ümmarguse kupliga antratsiithall Philips Capricorni LED-välisseinavalgusti on tehtud vastupidavast valualumiiniumist ja sellel on turvalisuse tagamiseks liikumisandur. Elegantne poolkuukujuline disain lööb õuealad särama tugeva, kuid hajutatud sooja valge valgusega. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Põlevad alati, kui koju saabute

 • Kvaliteetne LED-tuli

  Kvaliteetne LED-tuli

  Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

 • Soe valge valgus

  Soe valge valgus

  Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab sooja valget valgust - et õhkkond oleks hubane.

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • IP44 – ilmastikukindel

  IP44 – ilmastikukindel

  See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel välisvalgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt ka levinuim ja ideaalne toode üldkasutamiseks välitingimustes.

 • Pikk tööiga – kuni 25 aastat

  Pikk tööiga – kuni 25 aastat

  Valgusallikas, millele võite kindel olla. Selles Philipsi LED-valgustiga komplektis olevad LED-lambid kestavad kuni 25 000 tundi (mis võrdub 25 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambipirni vahetamise pärast.

 • Komplektis on liikumisandur suuremaks mugavuseks ja kindlustundeks

  Komplektis on liikumisandur suuremaks mugavuseks ja kindlustundeks

  Komplektis on liikumisandur, mis tervitab teid koju naasmisel või annab märku, kui keegi on kohale jõudnud. Kui andur tuvastab liikumise, lülitub lamp automaatselt sisse.

 • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

Vaata kõiki spetsifikatsioone