Soovitused

  myGarden

  Seinavalgusti

  Arbour IR 4000 K, antratsiit, LED 1646193P3 Otsige saranaseid tooteid
  • Põlevad alati, kui koju saabute

   16461/93/P3

   myGarden

   Seinavalgusti

   16461/93/P3 Otsige saranaseid tooteid

   Antratsiithall Philips Arbouri LED-välisseinavalgusti raamib vastupidava valualumiiniumist hoidiku sees valguspaneeli ning sellel on liikumisandur. See valguspilt valgustab teie õueala hajutatud külma valge valgusega. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Põlevad alati, kui koju saabute

  • Kvaliteetne LED-tuli

   Kvaliteetne LED-tuli

   Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

  • Külm valge valgus

   Külm valge valgus

   Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad külma ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab külma valget valgust, et tunneksite end energilisena.

  • Energiasääst

   Energiasääst

   See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

  • IP44 – ilmastikukindel

   IP44 – ilmastikukindel

   See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel välisvalgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt ka levinuim ja ideaalne toode üldkasutamiseks välitingimustes.

  • Pikk tööiga – kuni 25 aastat

   Pikk tööiga – kuni 25 aastat

   Valgusallikas, millele võite kindel olla. Selles Philipsi LED-valgustiga komplektis olevad LED-lambid kestavad kuni 25 000 tundi (mis võrdub 25 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambipirni vahetamise pärast.

  • Komplektis on liikumisandur suuremaks mugavuseks ja kindlustundeks

   Komplektis on liikumisandur suuremaks mugavuseks ja kindlustundeks

   Komplektis on liikumisandur, mis tervitab teid koju naasmisel või annab märku, kui keegi on kohale jõudnud. Kui andur tuvastab liikumise, lülitub lamp automaatselt sisse.

  • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone