More brands from

myLiving Kohtvalgusti

BYRE, valge, LED 5066331P0 Otsige saranaseid tooteid
 • Üks valgusti. Teie lüliti. Kolm valgustusseadet.

  50663/31/P0

  Kohtvalgusti

  50663/31/P0 Otsige saranaseid tooteid

  Mõnikord on vaja muuta olustikku tegevusega sobivamaks. Philips SceneSwitchi LED-kohtvalgustitega saate olemasoleva seinalülitiga valgustusseadet hõlpsalt muuta. Hämardit ega lisapaigaldisi ei ole vaja. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Üks valgusti. Teie lüliti. Kolm valgustusseadet.

Töötab koos teie olemasoleva seinal asuva valgusti lülitiga.

 • Loodud silmade mugavust arvestades*

  Loodud silmade mugavust arvestades*

  Lihtne on märgata, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma silmadele õrnade LEDidega õrnalt valgustada ja luua oma kodu suurepärane õhustik.

 • ClickFixi lihtne paigaldamine

  ClickFixi lihtne paigaldamine

  Paigaldage kohtvalgusti lihtsalt ja ise. Tänu ClickFixile pole abikäsi vaja. Kinnitage kronstein lakke, ühendage juhtmed, seejärel klõpsake ja fikseerige lamp ühekorraga.

 • Muutke õhustikku olemasoleva valgusti lüliti ühe vajutusega

  Muutke ruumi õhustik oma tegevusele sobivaks. Philips SceneSwitch LED-kohtvalgustitega saate hõlpsasti valida ereda valguse, loomuliku valguse ja hubase sooja kuma vahel. Pole vaja ei hämardit ega lisapaigaldisi. Vajate vaid juba olemasolevat lülitit.

 • Kohtvalgusti lähtestamine tehaseseadetele

  Kui kasutusel on mitu SceneSwitch-valgustit ja need pole enam sünkroonitud, vajutage valgustite tehaseseadete taastamiseks lihtsalt lülitit ühe sekundi jooksul sisse ja välja.

 • Viimaste valgustusseadete automaatne aktiveerimine

  Sellel SceneSwitch-kohtvalgustil on sisseehitatud mälukiip, mis salvestab viimase valgustusseade, kui lamp kauemaks kui kuueks sekundiks välja lülitatakse. Kui te ei vaheta tihti tegevust, on lamp uuesti sisse lülitades kohe teie lemmikrežiimis.

 • Tugev valgusvoog – 1290 luumenit

  Valgustage oma kodu kvaliteetse valgusega

 • Integreeritud LED-valgusti

  Sellesse kohtvalgustisse on integreeritud kõrge kvaliteediga LED-valgusti, mis tagab optimaalse valgusvoo.

 • 5-aastane garantii tagab muretu kasutamise

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

 • Viivituseta valgustugevus kohe pärast sisselülitamist

  Philipsi LED-kohtvalgustite järel pole vaja oodata. Valgus on täistugevusega kohe pärast sisselülitamist. Valgustite hõõglambisarnane soe valgus loob hetkega mugava ja kutsuva õhustiku.

 • Väga kvaliteetne energiat kokku hoidev LED-valgusti

  LED-valgustid säästavad sama valgustugevusega tavaliste valgustitega võrreldes kuni 80% elektrienergiat. Ostes Philipsi LED-valgusti või elektripirni, hakkate raha kohe kokku hoidma. Iga tavavalgusti vahetamine LED-valgusti vastu kajastub kohe väiksemas elektriarves.

 • Ideaalne valguskiir aktsentvalguse andmiseks

  Tuttava laia valgusvoonurgaga (40 kraadi) nüüdisaegne LED-kohtvalgusti sobib nii aktsent- kui ka üldvalgustuseks. Valgustid sobivad suurepäraselt köökidesse, elu- ja söögitubadesse.

 • Kohandatav kohtvalgusti pea annab maksimaalse paindlikkuse

  Kohandatav kohtvalgusti pea võimaldab suunata valguse sinna, kus seda kõige enam vajate.

 • Lambi tööiga kuni 25 kasutusaastat

  LED-valgustid kestavad kauem ja nendega ei kaasne pidevat elektripirni vahetamise muret. Sedasi on oluliselt vähem jäätmeid, kuid ka raha kulub teil pikas perspektiivis vähem.

Vaata kõiki spetsifikatsioone