More brands from

Suggestions

  myLiving

  Kohtvalgusti

  DYNA, valge, LED 532313116 Otsige saranaseid tooteid
  • Kujundage oma kodu valgusega

   53231/31/16
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   myLiving

   Kohtvalgusti

   53231/31/16 Otsige saranaseid tooteid

   Milline suurepärane mõte! See mänguline valgete detailidega LED Dyna klambriga kohtvalgusti kinnitub kõlpsuga lauale, et suunata valgust sinna, kus seda vaja on. Kuid miks piirduda lauaga? See mitmekülgne lahendus võimaldab teil paigutada võimsa LED-kohtvalgusti kõikjale, kus on selleks ruumi. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Kujundage oma kodu valgusega

  • Kvaliteetne LED-tuli

   Kvaliteetne LED-tuli

   Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

  • Soe valge valgus

   Soe valge valgus

   Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab sooja valget valgust - et õhkkond oleks hubane.

  • Kohandatav kohtvalgus lambipeas

   Kohandatav kohtvalgus lambipeas

   Suunake valgus just sinna, kuhu soovite, reguleerides, pöörates või kallutades valgusti pead.

  • Energiasääst

   Energiasääst

   See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

  • Pikk tööiga - kuni 15 aastat

   Pikk tööiga - kuni 15 aastat

   Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud LED-id kestavad kuni 15000 tundi (see võrdub 15 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

  • Sisse- ja väljalülitamise lüliti juhtmel

   Sisse- ja väljalülitamise lüliti juhtmel

   Juhtmele paigaldatud silmatorkamatu lüliti abil saate valgusti hõlpsasti sisse ja välja lülitada.

  • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

   Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

  • Looge stiilne ja sõbralik õhkkond

   Selle valgusti loomisel on arvesse võetud uusimaid eelistusi, trende ja elustiile. Ikka selleks, et valgusti sobiks hõlpsasti teie interjööri ja looks koduse meeleolu – nii nagu olete alati soovinud.

  • Puhkamiseks ja seltskondlikuks ajaviitmiseks ideaalne

   Elutuba on iga kodu süda - koht, kus pere saab kokku, et puhata ja külalisi vastu võtta. Nii elu- kui ka magamistoa valgus peab olema hõlpsasti kohandatav - vastavalt sellele, mis otstarbeks neid tube päeva jooksul kasutatakse. Erinevate valgusallikate hoolikas paigutamine ja valguse eri kihtidega mängimine aitab tekitada ruumikuse tunnet ning tekitada sooja ja sõbraliku meeleolu.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone