More brands from

myLiving

Kohtvalgusti

DYNA, Hall, LED 532319916 Otsige saranaseid tooteid
 • Kujundage oma kodu valgusega

  53231/99/16
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  myLiving

  Kohtvalgusti

  53231/99/16 Otsige saranaseid tooteid

  Milline suurepärane mõte! See mänguline mustade detailidega LED Dyna klambriga kohtvalgusti kinnitub kõlpsuga lauale, et suunata valgust sinna, kus seda vaja on. Kuid miks piirduda lauaga? See mitmekülgne lahendus võimaldab teil paigutada võimsa LED-kohtvalgusti kõikjale, kus on selleks ruumi. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kujundage oma kodu valgusega

 • Kvaliteetne LED-tuli

  Kvaliteetne LED-tuli

  Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

 • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

 • Soe valge valgus

  Soe valge valgus

  Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab sooja valget valgust - et õhkkond oleks hubane.

 • Kohandatav kohtvalgus lambipeas

  Kohandatav kohtvalgus lambipeas

  Suunake valgus just sinna, kuhu soovite, reguleerides, pöörates või kallutades valgusti pead.

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • Pikk tööiga - kuni 15 aastat

  Pikk tööiga - kuni 15 aastat

  Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud LED-id kestavad kuni 15000 tundi (see võrdub 15 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

 • Sisse- ja väljalülitamise lüliti juhtmel

  Sisse- ja väljalülitamise lüliti juhtmel

  Juhtmele paigaldatud silmatorkamatu lüliti abil saate valgusti hõlpsasti sisse ja välja lülitada.

 • Looge stiilne ja sõbralik õhkkond

  Selle valgusti loomisel on arvesse võetud uusimaid eelistusi, trende ja elustiile. Ikka selleks, et valgusti sobiks hõlpsasti teie interjööri ja looks koduse meeleolu – nii nagu olete alati soovinud.

 • Puhkamiseks ja seltskondlikuks ajaviitmiseks ideaalne

  Elutuba on iga kodu süda - koht, kus pere saab kokku, et puhata ja külalisi vastu võtta. Nii elu- kui ka magamistoa valgus peab olema hõlpsasti kohandatav - vastavalt sellele, mis otstarbeks neid tube päeva jooksul kasutatakse. Erinevate valgusallikate hoolikas paigutamine ja valguse eri kihtidega mängimine aitab tekitada ruumikuse tunnet ning tekitada sooja ja sõbraliku meeleolu.

Vaata kõiki spetsifikatsioone