More brands from

myLiving

Laevalgusti

POLYGON, kroomitud, LED 3951811P1 Otsige saranaseid tooteid
 • Kujundage oma kodu valgusega

  39518/11/P1

  myLiving

  Laevalgusti

  39518/11/P1 Otsige saranaseid tooteid

  Philips myLiving Poligon on stiilne laevalgusti, mis on valmistatud liivapaberiga hõõrutud klaasi ja metalli vastandkihtidest. Seda on lihtne paigaldada. Selle valgus teeb interjööri huvitavamaks ning paneb ruumi sooja valge LED-valgusega särama. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kujundage oma kodu valgusega

 • Kvaliteetne LED-tuli

  Kvaliteetne LED-tuli

  Selle Philipsi lambi integreeritud LED-tehnoloogia näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning teie kodu erksate värvide esiletõusmise.

 • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi lamp on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, et säästaksite nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • Soe valge valgus

  Soe valge valgus

  Lampidel võib olla erinevaid värvitemperatuure, mille mõõtühikuks on kelvin (K). Madala kelvini kraadiga lambid heidavad sooja õdusamat valgust, samal ajal kui kõrgema kelvini kraadiga lambid heidavad jahedat ja ergutavamat valgust. See Philipsi lamp annab sooja valget valgust - et õhkkond oleks hubane.

 • Looge stiilne ja sõbralik õhkkond

  Selle valgusti loomisel on arvesse võetud uusimaid eelistusi, trende ja elustiile. Ikka selleks, et valgusti sobiks hõlpsasti teie interjööri ja looks koduse meeleolu – nii nagu olete alati soovinud.

 • Puhkamiseks ja seltskondlikuks ajaviitmiseks ideaalne

  Elutuba on iga kodu süda - koht, kus pere saab kokku, et puhata ja külalisi vastu võtta. Nii elu- kui ka magamistoa valgus peab olema hõlpsasti kohandatav - vastavalt sellele, mis otstarbeks neid tube päeva jooksul kasutatakse. Erinevate valgusallikate hoolikas paigutamine ja valguse eri kihtidega mängimine aitab tekitada ruumikuse tunnet ning tekitada sooja ja sõbraliku meeleolu.

Vaata kõiki spetsifikatsioone