Soovitused

  SceneSwitch LED

  Topelt-kohtvalgusti Bukko

  Kolm valguse seadistust, Töötab teie valgusti lülitiga, Suurepärane meeleolu loomiseks, Õrn LED, silmi säästev valgus 5060230P0 Otsige saranaseid tooteid
  • Üks valgusti. Teie lüliti. Kolm valguse seadistust.

   50602/30/P0

   SceneSwitch LED

   Topelt-kohtvalgusti Bukko

   50602/30/P0 Otsige saranaseid tooteid

   Mõnikord on vaja muuta olustikku tegevusega sobivamaks. Philips SceneSwitchi LED-kohtvalgustitega saate olemasoleva seinalülitiga valguse seadistust hõlpsalt muuta. Hämardit ega lisapaigaldisi ei ole vaja. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Üks valgusti. Teie lüliti. Kolm valguse seadistust.

  Töötab koos olemasoleva seinal asuva valgustilülitiga.

  • Loodud silmade mugavust arvestades

   Loodud silmade mugavust arvestades

   Kohe on näha, kuidas tugev valgus silmi kurnab. Liige ere valgus pimestab. Liige pehme valgus tekitab aga väreluse. Nüüd on teil võimalik oma maailma leebelt valgustada silmadele õrnade LED-idega ja luua oma kodus täiuslik õhustik.

  • ClickFixi lihtne paigaldamine

   ClickFixi lihtne paigaldamine

   Paigaldage kohtvalgusti lihtsalt ja ise. Tänu ClickFixile pole abikäsi vaja. Kinnitage kronstein lakke, ühendage juhtmed, seejärel klõpsake ja fikseerige lamp ühekorraga.

  • Muutke õhustikku olemasoleva valgusti lüliti ühe vajutusega

   Muutke ruumi õhkkond oma tegevusele sobivaks. Philips SceneSwitchi LED-kohtvalgustitega saate hõlpsasti valida ereda valguse, loomuliku valguse ja hubase sooja kuma vahel. Pole vaja ei hämardit ega lisapaigaldisi. Vajate vaid juba olemasolevat lülitit.

  • Kohtvalgusti lähtestamine tehaseseadetele

   Kui kasutusel on mitu SceneSwitch-valgustit ja need pole enam sünkroonitud, vajutage valgustite tehaseseadete taastamiseks lihtsalt lülitit ühe sekundi jooksul sisse ja välja.

  • Viimase valgustuse seadistuse automaatne aktiveerimine

   Sellel SceneSwitch-kohtvalgustil on sisseehitatud mälukiip, mis salvestab viimase valgustuse seadistuse, kui lamp kauemaks kui kuueks sekundiks välja lülitatakse. Kui te ei vaheta tihti tegevust, on lamp uuesti sisse lülitades kohe teie lemmikrežiimis.

  • Tugev valgusvoog – 860 luumenit

   Valgustage oma kodu kvaliteetse valgusega

  • Integreeritud LED-valgusti

   Sellesse kohtvalgustisse on integreeritud kõrge kvaliteediga LED-valgusti, mis tagab optimaalse valgusvoo.

  • 5-aastane garantii tagab muretu kasutamise

   Kõik meie kohtvalgustid on loodud kestma. Tervele tootele antakse 5-aastane täielik garantii, mis tagab selle, et te naudite kauakestvat kvaliteetset valgustust iga päev.

  • Viivituseta valgustugevus kohe pärast sisselülitamist

   Philipsi LED-kohtvalgustite järel pole vaja oodata. Valgus on täistugevusega kohe pärast sisselülitamist. Valgustite hõõglambisarnane soe valge valgus loob hetkega mugava ja kutsuva õhustiku.

  • Väga kvaliteetne energiat kokku hoidev LED-valgusti

   LED-valgustid säästavad sama valgusvooga tavaliste valgustitega võrreldes kuni 80% elektrienergiat. Ostes Philipsi LED-valgusti või lambipirni, hakkate raha kohe kokku hoidma. Iga tavavalgusti vahetamine LED-valgusti vastu kajastub kohe väiksemas elektriarves.

  • Täiuslik valgusvihk aktsentvalgustuse andmiseks

   Tuttava laia nurgaga (40 kraadi) valgusvooga modernne LED-kohtvalgusti sobib nii aktsent- kui ka üldvalgustuseks. Valgustid sobivad suurepäraselt köökidesse, elu- ja söögitubadesse.

  • Kohandatav kohtvalgusti pea annab maksimaalse paindlikkuse

   Kohandatav kohtvalgusti pea võimaldab suunata valguse sinna, kus seda kõige enam vajate.

  • Lambi tööiga kuni 25 kasutusaastat

   LED-valgustid kestavad kauem ja nendega ei kaasne pidevat valgusallika vahetamise muret. Sedasi on oluliselt vähem jäätmeid, kuid ka raha kulub teil pikas perspektiivis vähem.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.