More brands from

Softone

Säästulamp

11 W (50 W), E27, Soe valge, Mittehämardatav 8718291682066 Otsige saranaseid tooteid
 • Nautige mahedamat valgust

  8718291682066
  Lisateabe saamiseks laadige alla <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291682066/8718291682066_elr_.pdf" target="_blank">Energiamärgis</a>
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  Softone

  Säästulamp

  8718291682066 Otsige saranaseid tooteid

  See Philips Softone'i säästulamp heidab sooja mahedat valgust, mis ei kurna silmi. Õdusa õhkkonna loomiseks. Oma kümneaastase tööea tõttu säästab see väikese energiakuluga lamp raha, täiendades samal ajal kaunilt teie valgusteid. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Nautige mahedamat valgust

Looge soe ja kutsuv õhustik

 • Näeb välja nagu tavaline lamp

  Näeb välja nagu tavaline lamp

  Selles lambis on ühendatud energiasäästutehnoloogia elegantse ja traditsioonilise välimusega. See sobib ideaalselt kodu üldvalgustuseks, täiendades kaunilt teie valgusteid.

 • Mahe valgus, mis ei kurna silmi

  Mahe valgus, mis ei kurna silmi

  Philips Softone'i sarja säästulambid on loodud heitma õrna ja hajutatud valgust ning sobivad ideaalselt kodu üldvalgustuseks. Soovitud õhustiku loomiseks valige erinevate värvitemperatuuride vahel.

 • Energiasääst kuni 80%

  Energiasääst kuni 80%

  See lamp kasutab kuni 80% vähem energiat kui tavalised valgusallikad, aidates teil säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.

 • Pikk tööiga - kestab kuni 10 aastat

  Pikk tööiga - kestab kuni 10 aastat

  Philipsi säästulambid on loodud kestma. Tänu kuni kümneaastasele tööeale saate vältida lampide sagedase vahetamisega kaasnevaid ebamugavusi ja kulusid, säästes samal ajal aasta-aastalt energiat.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Lambi purunemisega kaasnev kahju teie tervisele on äärmiselt ebatõenäoline. Kui lamp puruneb, tuulutage ruumi 30 minutit ja eemaldage lambi osad soovitatavalt kinnastega. Asetage need suletud kilekotti ja viige ümbertöötlemiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti. Ärge kasutage tolmuimejat.
 • * Kompaktseid luminofoorlampe tuleb käidelda kui erilisi jäätmeid, need tuleb viia ümbertöötlemiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti. Euroopa valgustitööstus on loonud infrastruktuuri, mis on võimeline töötlema ümber elavhõbedat, teisi metalle, klaasi jne.