More brands from

Tornado

Spiraalne säästulamp

15 W (70 W), E27, Külm päevavalgus, Mittehämardatav 8727900925845 Otsige saranaseid tooteid
 • Silmapaistev eredus ja erksad värvid

  8727900925845
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  Tornado

  Spiraalne säästulamp

  8727900925845 Otsige saranaseid tooteid

  Philips Tornado säästulambid heidavad silmapaistvalt eredat valgust ja muudavad värvid erksamaks. Oma kompaktse disaini tõttu sobib see väikese energiakuluga spiraallamp peaaegu kõikjale, säästes energiat ja raha kuni 10 aastat. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Silmapaistev eredus ja erksad värvid

Tegevusterohke energilise õhkkonna jaoks

 • Silmapaistev eredus ja tõhusus

  Silmapaistev eredus ja tõhusus

  Tavaliselt tähendab suurem eredus suuremat energiakulu. Ent tänu Philipsi säästulampidele saate nautida täiuslikult eredat ja ergutavat valgust, säästes samal ajal energiat ja raha. Sobib täiuslikult töövalgustuseks (kodu-)kontorites ja igas muus ruumis, kus on vaja eriti eredat valgust.

 • Energiasääst kuni 80%

  Energiasääst kuni 80%

  See lamp kasutab kuni 80% vähem energiat kui tavalised valgusallikad, aidates teil säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.

 • Pikk tööiga - kestab kuni 10 aastat

  Pikk tööiga - kestab kuni 10 aastat

  Philipsi säästulambid on loodud kestma. Tänu kuni kümneaastasele tööeale saate vältida lampide sagedase vahetamisega kaasnevaid ebamugavusi ja kulusid, säästes samal ajal aasta-aastalt energiat.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Lambi purunemisega kaasnev kahju teie tervisele on äärmiselt ebatõenäoline. Kui lamp puruneb, tuulutage ruumi 30 minutit ja eemaldage lambi osad soovitatavalt kinnastega. Asetage need suletud kilekotti ja viige ümbertöötlemiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti. Ärge kasutage tolmuimejat.
 • * Kompaktseid luminofoorlampe tuleb käidelda kui erilisi jäätmeid, need tuleb viia ümbertöötlemiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti. Euroopa valgustitööstus on loonud infrastruktuuri, mis on võimeline töötlema ümber elavhõbedat, teisi metalle, klaasi jne.