More brands from

  Lastetoalambid Philipsilt

  Miks Philipsi lastetoavalgustid?


  Soovid luua oma väiksekestele imetoreda koha. Esimestel eluaastatel saavad nad selles toas magada, end mõnusasti kerra tõmmata ja mängida. Hiljem saab sellest ruum, mis on tulvil õppimise, avastamise ja sõpradega koos olemise seiklusi. Meie lastetoalambid suudavad luua põneva ümbruse, mis süütab laste kujutlusvõime. Seejärel loovad need hubase ja rahustava õhustiku, mis tekitab mõnusa ööune. Iga laps on väärt unistuste magamistuba.

  Philipsi Kalatüdruk Dory

  Taskulamp

   

  See Philipsi Disney Kalatüdruk Dory taskulamp laseb tüdrukutel ja poistel muuta oma magamistoa Dory unistavaks siniseks maailmaks. See on suurepärane võimalus elada uuesti läbi Dory mängurohke teekond, kus ta otsib oma koduteed koos Nemo ja vana tuttava seltskonnaga.

  LED-logo
  Kontrollimise ikoon
  Lastele
  Kontrollimise ikoon
  Kvaliteetne LED-valgusti
  Kontrollimise ikoon
  Vastupidav ja kukkumiskindel
  Philipsi taskulamp 7176735P0

  Lastetoa valgus – maagiliste hetkede jaoks

   

  Et meie pisikesed oleksid õnnelikud ja tunneksid end turvaliselt, peab lastetoas olema sobiv valgus. Kõige olulisem asi on põhivalgus, mis on piisavalt hele, kaitstes samas laste silmi. Öölambid ja lapsesõbraliku kujundusega projektorid annavad toale hubase õhustiku ja erilise võlu. Tulevased superkangelased leiavad meie lampidelt oma lemmiktegelase, samas kui väikesed printsessid näevad und oma muinasjutulossist. Selleks, et laste pärastlõunad oleksid täis põnevust, soovitame kasutada järgmisi valgusteid.

   

  • Seina- ja laelambid põhivalguse jaoks
  • Öölambid ja projektorid hea ööune tekitamiseks
  • Laualambid mugavaks õppimiseks või loovateks tegevusteks

  Ainult parim teie lastetuppa – kõigi eeliste kokkuvõte

  5-aastane garantii
  Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
  Valguse värvitemperatuurid
  Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
  Philipsi säästulamp
  See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
  LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
  Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

  Lastetoalampide värvikas maailm Philipsilt

   

  Seina- või laelambid on sellise valgustuse jaoks kõige populaarsemad. Peaksite jälgima, et see valgustugevus oleks reguleeritav ega pimestaks, et kaitsta väikeste laste tundlikke silmi.

   

  Sooja valgusega öö- ja laualambid tagavad lastetoas hubase ja rahustava õhustiku ning annavad väiksekestele turvatunde. Projektorid võluvad seinale ja lakke imepärased muinaslood ning aitavad lapsi enne uinumist rahustada. Öölauale või lakke paigutatud LED-lambid, millel on teie pisikese lemmiktegelane, mitte üksnes ei muuda lastetuba lõbusaks, vaid aitavad ka paremini orienteeruda ja häid unenägusid näha.

   

  Koduseid töid tehes, joonistades või mängides veedavad lapsed palju aega kirjutuslaua taga. Õige laualambiga saab laste töökohta suurepäraselt valgustada, veendudes, et valgust oleks produktiivse töö- ja õppekeskkonna loomiseks piisavalt.

  Lastetoavalgustus – näpunäited

  Video stoppkaader

  Lastetoavalgustus Philipsilt: looge oma unistuste ruum

  Kontrollimise ikoon
  Tugev valgus võib laste und häirida, seetõttu sobivad lastetoa jaoks õrna ja soojema valgusega lambid. Soovitame WarmGlow’ lampe: reguleeritava tugevusega lambipirnid annavad hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
  Kontrollimise ikoon
  Valgustite lülitid peavad olema lapse käeulatuses, et ta saaks öösel tule põlema panna, kui tualetti läheb.
  Kontrollimise ikoon
  Iga lastetoa vahva täiendus on värviline valgus. Philips Hue laseb lastel valida enam kui 16 miljoni värvi vahel ja luua igaks seikluseks õige meeleolu.
  Kontrollimise ikoon
  Valige alati laste jaoks ohutud materjalid, mille puhul on kasutatud mittetoksilisi värve ja mitte-eemaldatavaid osi.
  Kontrollimise ikoon
  Mäng sõpradega, koduste tööde tegemine või unejuttude lugemine – päeva jooksul toimub lapse toas palju mitmesuguseid tegevusi. Proovige lampi SceneSwitch
  neist igaühe jaoks täpselt õige tooni seadmiseks.

  Philipsi Kalatüdruk Dory

  Taskulamp

  Philipsi taskulamp 7176735P0