More brands from

 

LEDClassic: mõeldud märkamiseks
näevad sama head välja nii sisse- kui ka väljalülitatult

Taastage LEDidega klassikaline välimus

Kujutage ette tuttavat klassikalist vanakoolivalgustust uute LED-hõõgniitlampide kasulikkusega. Philipsi LED-lampide klassikaliste energiasäästlike lambipirnidega on see võimalik. Need on teile tuttavate ja armastatud kujudega, kasutavad ligikaudu 80% vähem energiat kui tavapirnid ning kestavad ligi 10 korda kauem. Teie võrgupinge halogeenkohad saab suurepäraselt Philipsi LED-punktvalgustitega asendada. Need näevad samasugused välja ning säravad sama värvi ja intensiivsusega kui halogeen. Säästate ka raha, sest need kestavad kauem ja kasutavad palju vähem energiat.
Saate valida hämardatavate ja mittehämardatavate versioonide vahel nendest kauakestvatest lampidest. Nautige jätkuvalt enda dekoratiivvalgustust ja kasutage ära Philipsi kvaliteedi eeliseid. 

Võrrelge LEDClassicu eri väljapanekuid

Populaarsed LED-tooted

Rambivalguses

Valimine, viki ja õpetus

Valimine, viki ja õpetus

Kuna võimalusi paistab olema lõputult, võib õige lambi valimine olla keeruline. Vaadake meie valgustusõpetusi, et valik oleks lihtsam.  
Õige valgus on väga oluline

Õige valgus on väga oluline

Olenemata sellest, kas soovite luua õige meeleolu, leida tegevuse jaoks ideaalse valguse või kujundada ruumi kaunite valgustusefektidega ning luua isikupärastatud valgustuselamuse, näitab Philips teile, millist mõju võib õige valgus teie kodule ja elule avaldada ning lihtsustab õige valgustuse valimist, mis vastab alati teie vajadustele.
Hämardite ühilduvus

Hämardite ühilduvus 

Kasutage meie ühilduvustabelit, et leida oma hämardatavate LED-lampide ja kompaktluminofoorlampide jaoks õige hämardi ning nautige nii palju või vähe valgust, kui soovite.