Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

  Usaldusväärne partner,
  kelle peale võib kindel olla

  Valgustusteenused,
  mis vastavad teie ettevõtte vajadustele

  Professionaalsed teenused

   

  Philipsi valgustite professionaalidele mõeldud teenuste osakonnas töötab kõik õlitatult, vaid teie valgustussüsteemi tõhususe parandamise nimel. Meie valgustuseksperdid analüüsivad teie valgustussüsteemi tõhusust, et otsustada, kuidas seda parandada ja annavad nõu, mis kasu te võiksite uuendamisest või renoveerimisest saada.

  Kolm ettevõtjat arutlevad

  Hallatud teenused

   

  Tänapäeval soovivad üha enam kliente sellist valgustussüsteemi, mis töötab probleemideta ja garanteeritult ning vähendab tegevuskulusid.

   

  Philipsi valgustite hallatud teenuste osakond pakub täislahendust – kiiresti, kulutõhusalt ja teie äritegevust vaid minimaalselt häirides. Teil ei ole vaja mitme tarnija ega lepingupartneri poole pöörduda. Ning kui meeskond on juba paigas, siis teeme nendega koostööd, et kõik sujuks plaani järgi.

  Inimesed arutlevad laua ümber

  Elustiiliteenused

   

  Kui te investeerite tipptasemel valgustussüsteemi, siis tahate olla kindel, et see töötab suurepäraselt, kui teil seda kõige rohkem vaja läheb. Philipsi valgustite elustiiliteenuste osakond tagab, et teie tuled ei kustu iialgi. Me ei lahenda mitte ainult kiiresti hooldusprobleeme, vaid töötame selle nimel, et neid üldse ei tekikski.

   

  Pakume oma klientidele ja koostööpartneritele erinevaid teenuselepinguid, et tagada valgustussüsteemi kauakestev, probleemideta ja kulutõhus töö.

  Kolm naeratavat telefonitoe töötajat

  Võtke meiega ühendust

   

  Kasutage seda vormi, et teha päring meie professionaalsete valgustussüsteemide kohta

   

  Keerukamate küsimuste korral kasutage üksikasjalikku vormi