More brands from

Usaldusväärne partner,
kelle peale võib kindel olla

Valgustusteenused,
mis vastavad teie ettevõtte vajadustele

Professionaalsed teenused

 

Philipsi valgustite professionaalidele mõeldud teenuste osakonnas töötab kõik õlitatult, vaid teie valgustussüsteemi tõhususe parandamise nimel. Meie valgustuseksperdid analüüsivad teie valgustussüsteemi tõhusust, et otsustada, kuidas seda parandada ja annavad nõu, mis kasu te võiksite uuendamisest või renoveerimisest saada.

Kolm ettevõtjat arutlevad

Hallatud teenused

 

Tänapäeval soovivad üha enam kliente sellist valgustussüsteemi, mis töötab probleemideta ja garanteeritult ning vähendab tegevuskulusid.

 

Philipsi valgustite hallatud teenuste osakond pakub täislahendust – kiiresti, kulutõhusalt ja teie äritegevust vaid minimaalselt häirides. Teil ei ole vaja mitme tarnija ega lepingupartneri poole pöörduda. Ning kui meeskond on juba paigas, siis teeme nendega koostööd, et kõik sujuks plaani järgi.

Inimesed arutlevad laua ümber

Elustiiliteenused

 

Kui te investeerite tipptasemel valgustussüsteemi, siis tahate olla kindel, et see töötab suurepäraselt, kui teil seda kõige rohkem vaja läheb. Philipsi valgustite elustiiliteenuste osakond tagab, et teie tuled ei kustu iialgi. Me ei lahenda mitte ainult kiiresti hooldusprobleeme, vaid töötame selle nimel, et neid üldse ei tekikski.

 

Pakume oma klientidele ja koostööpartneritele erinevaid teenuselepinguid, et tagada valgustussüsteemi kauakestev, probleemideta ja kulutõhus töö.

Kolm naeratavat telefonitoe töötajat

Võtke meiega ühendust

 

Kasutage seda vormi, et teha päring meie professionaalsete valgustussüsteemide kohta

 

Keerukamate küsimuste korral kasutage üksikasjalikku vormi