More brands from

Looge õige õhkkond
halogeenlambiga

Halogeenvalgusti on keskkonnasõbralik ning kauni särava valgusega. See lamp tekitab rikkalike kontraste ja valgusruume ning loob puhta ja särava keskkonna. Philipsi halogeenlambid on saadaval mitmesuguse kuju ja suurusega ning need sobivad paljude valgustite ja otstarvete jaoks.

 

Sarja Halogen EcoClassic toodetel on sama kuju nagu tavahõõglampidel, kuid nad on eredama valgusega ning kauakestvamad. Seetõttu on kõige loomulikum valida hõõglampide asemel just EcoClassic lambid

 

Tutvuge kõigi Philipsi halogeenlampidega

Minge kohe
LED-pirnidele üle

Ajalugu
 

1955. aastal töötasid Philipsi insenerid välja lambi, milles kasutati halogeenbroomi. See lamp oli tol ajal joodlambist tõhusam ning seetõttu võeti see laialdaselt kasutusele. Peaaegu 60 aastat hiljem arendas Philips halogeentehnoloogiat edasi, mille tulemuseks on tänapäevane kvaliteetne halogeenlamp.


Tutvuge kõigi Philipsi halogeenlampidega

 

Kuidas meie halogeenlambid töötavad
 

Halogeenlamp on tuntud kvarts-halogeen- ja volfram-halogeenlambina. Tegemist on tavapärase hõõglambi täiustatud vormiga. Halogeenlambil on volframist hõõgniit nagu tavahõõglambil. Lamp ise on aga palju väiksem, kuigi vattide arv on sama, ja lambi sees on halogeengaas. Klaaskolb on valmistatud sulatatud kvartsist, kvaliteetsest kvartsklaasist või alumosilikaadist. Halogeenlamp on kõrge rõhu talumiseks tugevam kui tavaklaas. Temperatuur tõuseb kiiresti. Halogeenid muutuvad gaasiks suhteliselt madalatel temperatuuridel. Halogeen on ühevalentne element, mis tekitab kergesti negatiivseid ioone. Halogeene on viis: fluor, kloor, broom, jood ja astaat. Halogeenlamp on kompaktse suuruse ja rohkete luumenitega lamp.

   

Nautige heledamat valgust halogeenlampidega
 

Kas otsite lampi, mis süttib kohe täielikult põlema? Kas soovite reguleerida valgusvoogu oma vajaduste järgi?

Halogeenlamp sobib just teile:
 

• Kvaliteetne valgus suurepärase värviesitusega (Ra=100)

• Täielikult hämardatav (0-100%) kõigi eredusastmete puhul

• Kohene süttimine, soojenemisaega ei ole vaja

• Vähesed kulud uutele lampidele pika tööea tõttu

• Kompaktne suurus, lihtne paigaldus

• Pikem tööiga kui tavapärastel hõõglampidel

Saadaval mitmesuguse kuju ja suurusega: leiate kindlasti endale sobiva lambi.Tutvuge kogu Philipsi halogeenlambivalikuga 

Populaarsed tooted

Vaadake meie populaarseid tooteid ja valige endale sobiv lamp


KKK

 

Soovite halogeenlampide kohta lisateavet? Vaadake viit populaarseimat KKK-d.

 

 

1. Mis on halogeenlamp?

Halogeenlamp on teatud tüüpi hõõglamp. Selle sees on volframist hõõgniit nagu tavalisel hõõglambil, mida kodus kasutate. Halogeenlamp on aga täidetud halogeengaasiga, milleks on tavaliselt broom või jood. Halogeenvalgusti eraldab puhast valget valgust kõrge värviesitusega, seetõttu sobib see lamp paljudeks otstarveteks.
 
2. Mis on halogeenlambi eelised?


Halogeenlambil on palju eeliseid:

-kvaliteetne valgus suurepärase värviesitusega (Ra=100)
-täielikult hämardatav

-halogeenlambid on keskkonnasõbralikud ja ilusa särava valgusega
-Philipsi halogeenlambid on saadaval mitmesuguse kuju ja suurusega ning need sobivad paljudele valgustitele ja paljudeks otstarveteks
-pikem tööiga kui tavahõõglambil
-soojenemisaega ei ole, Philipsi halogeenlambid süttivad kohe

3. Kas halogeenlampe saab hämardada?

Halogeenlambid töötavad väga kõrgetel temperatuuridel, et tagada parim kvaliteet. Lampe saab hämardada väärtustel üle 60% nimipingest. Enne lampide väljalülitamist on soovitatav lasta neil ühe minuti täiseredusel põleda.
 
4. Miks halogeenlamp töötab kauem kui hõõglamp?

Halogeenlampide tööiga on traditsiooniliste hõõglampide tööeast kaks kuni viis korda pikem. Selle põhjuseks on halogeenringluse protsess. Halogeengaas aitab aurustunud volframi osakestel uuesti hõõgniidile, mitte lambi kolviseinale siirduda. Nii peab hõõgniit kauem vastu ja lambi tööiga on seetõttu pikem.
 
5. Kuidas halogeenlampide valgus on pidevalt ühesugune?

Halogeenlampide valgus on kogu nende tööea vältel püsivalt ühesugune, sest volframiosakesed siirduvad uuesti hõõgniidile, mitte ei sadestu klaaskolvi sisepinnale. See takistab lambi tumenemist ja tagab pideva ühtlase valguse.


Kasulik teada

 

Valite halogeenlambid? See on hea valik

 

 

 

Nad annavad loomulikku selget säravat ja sooja valgust ning neid saab täielikult hämardada.

Väga laia toodete ja pakkumiste valiku tõttu leiate alati sobiva lambi, mis sobib teie vajaduste ja valgustitega.

Tavapärasest lambikujust kuni reflektorlampide ja eritarvikuteni – halogeenlambid pakuvad väga palju valikuvõimalusi ning on ikka kuni 30% tõhusamad kui klassikalised hõõglambid.
 

 

Lühidalt:

Kui otsite kiireimat ja lihtsaimat viisi klassikaliste lampide väljavahetamiseks oma kodus ning soovite

nautida samasugust heledat säravat ja sooja valgust nagu enne, siis on halogeenlambid teie jaoks ideaalne valik.
 

 

Halogeenlambid

Vajate veel abi? Valige sobiv lamp

Lisateabe saamiseks Philipsi valgustite kohta vaadake meie videoid või klõpsake siin
LED light bulbs

LED-lambid

 

LED-lambid toovad eluruumidesse kauni ja sooja heleda valguse. Sellest juhendist näete, kuidas LED-lambid pakuvad piiramatul hulgal valgustusvõimalusi. LED-lampidega saate säästa kuni 90% energiat ja raha.

Light effect

Valgusefekt

 

Vaadake, kuidas lambipind mõjutab valgusefekti ning aitab luua sobiva atmosfääri. Mattpinnaga lambid annavad hajusvalguse. Läbipaistvad lambid tekitavad särava ja sooja loomuliku valguse.

Energy saving light bulbs

Energiasäästlikud lambid

 

Energiasäästlikud lambid (tuntud ka kompaktluminofoorlampidena) tarbivad vähem energiat kui klassikalised lambid, kuid annavad sama palju valgust. Vaadake, kuidas energiasäästlikud lambid võivad tagada sobiva valguse ja meeleolule vastava õhkkonna ning vähendada elektriarveid.

 

Halogen light bulbs

Halogeenlambid 

 

Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta. Tutvuge rohkete valgustusvalikutega, mida halogeenlambid pakuvad. Valgus on sama soe ja särav nagu klassikaliste lampide puhul. Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta Energiasäästlikud lambid – Kuidas valida õige valgustustehnoloogia.

Rambivalguses

Vaadake muid valgustustooteid