More brands from

LED-lambiga 
tunnete end koduselt

Õige lamp on kvaliteetne ja kestab kaua

Sama välimus,
parem sisu

LED-pirn asendab halogeenpirni

Vaadake, mida LED-valgustus teile pakub


Uusima LED-tehnoloogiaga tunnete end koduselt. Philipsi LED-valgustusega tunnete end koduselt kohe, kui tuled süttivad. LED-lampe iseloomustab kaunis ja soe hele valgus ning erakordselt pikk tööiga. LED-lampidega säästate hulgaliselt energiat ning loote oma kodus õdusa õhkkonna.


Vaadake kõiki LED-lampe

Philipsi LED-lambid sobivad kõigiks juhtudeks

Miks valida LED-lambid?


LED-lambid pakuvad ideaalset valgust igaks elusündmuseks. Ükskõik kas soovite romantilist valgust õdusa õhtu veetmiseks või soovite teatud objekte esile tõsta. LED-lambid pakuvad just seda, mida vajate. LED-lambid sobivad ideaalselt magamistuppa, kööki või elutuppa. LED-lambid ei vilgu ning neil on kõrge värviesitusindeks, seetõttu näeb objekte ehedates, loomulikes värvides.


LED-lambid spetsiaalseteks sündmusteks

Philipsi LED-lampide disain

 

Elegantse kujuga lambid, mille tööiga on võrreldes vähem säästlike lampidega pikem ning mis on ideaalsed dekoratiivvalgustite, laualampide ja süvisvalgustite jaoks. LED-lambid süttivad kohe ning nende valgus on hele ja soe. Nende kvaliteetne valgus loob meeldiva, sooja ja koduse õhkkonna. Kuna LED-lambid on saadaval mitmesuguse kuju ja suurusega, siis leiate kindlasti oma vajadustele vastava lambi.


Discover our full LED range

Hämardatavad LED-lambid

 

Kui kasutate hämardatavaid LED-lampe, saate alati soovitud valgustaseme valida. 


Vajan hämardatavat LED-lampi

Populaarsed tooted

Vaadake meie populaarseid tooteid ja valige endale sobiv lamp
KKK


KKK

 

Soovite LED-lampide kohta lisateavet? Vaadake viit populaarseimat KKK-d.

 

 

1. Kuidas valgusvoogu stabiliseerida?

Paljudele uutele hämarditele on lisatud käsitsi reguleeritav kruvi, mille abil saab määrata sobiva koormustaseme. Kui kruvi ei ole õiges asendis, võivad ilmneda soovimatud nähud, nagu undamine ja vilkumine. Reguleerige kruviasendit, et valgusvoog oleks stabiilne. Kui vajate abi, siis võtke ühendust Philipsi klienditeenindusega.

2. Millist tüüpi hämardit LED-lambi või -kohtvalgustiga kasutada?


Philips pakub hämardatavate lampide ja kohtvalgustite valikut ning on testinud Euroopa hämardite valikrühma, et kontrollida nende ühilduvust.

Vaadake lampide ja kohtvalgustite ning hämardite ühilduvuse loendit, et saaksite teada, milliseid hämardeid Philips soovitab.

Vaadake Philipsi LED-lampide ja -kohtvalgustite ning hämardite ühilduvuse loendit (PDF-fail)
 

 

3. Olen märganud päeva jooksul lambi valgustaseme kõikumisi.  Kas see võib toodet kahjustada?


Elektrienergiaettevõte saadab teatud kindlal ajal päeva jooksul impulsse, et lülituda päevarežiimilt öörežiimile ja vastupidi. Ka tolmuimejad võivad teatud hetkel käivitumisel võrgus häiringuid tekitada. See aga ei kahjusta toodet.

Kuidas vältida heliseadmetega seotud häireid?

Häired võivad ilmneda siis, kui elektrijuhtmed on kõlarijuhtmete lähedal. Häirete vältimiseks paigutage kaks lambi sisendjuhet heliseadmetest kaugemale.
 

 

4. Kas ühe ja sama hämardiga saab ühendada LED-lambid ja luminofoor- või muud induktiivlambid?

Ei, see tekitab soovimatuid nähte, näiteks vilkumist.
 
5. Millist tüüpi hämardit LED-lambiga kasutada?
kuldne-hämardi
Kui pakendil on kuldne hämardi tähis, saab toodet hämardada igat liiki faasijuhtimisega hämarditega, mida Euroopas müüakse. Hämardada saab 0-2%-ni maksimaalsest algsest valgusväljundist.
Kui pakendil on hõbedane hämardi tähis, ühildub toode teatud faasijuhtimisega hämarditega (poolperioodi tagafrondi äralõikamisega).

Philips on testinud Euroopa hämardite valikrühma, et kontrollida nende ühilduvust oma valgustitega. Need hämardid on esitatud hämardite ühilduvuse loendis ning need on järjestatud talitluse tulemuste põhjal.
 

Vaadake hämardite ja Philipsi LED-lampide ühilduvuse loendit
(PDF-fail)


Kõigi nende hämardite puhul on optimaalne talitlus garanteeritud, kui need on ühendatud kuni kolme Philipsi LED-lambiga, millel on hõbedane hämardi tähis, või kuni 6 Philipsi LED-lambiga, millel on kuldne hämardi tähis.

Kasulik teada


Kasulik teada

 

Valige LED-lambid? See on hea valik

 

 

Raha säästmine LED-lampidega


• LED-lampide kasutamisel säästetakse iga lambiga 10 € aastas*

 

• Philipsi LED-lampidega säästate kuni 400 € aastas*
 

LED-valgusallikad kestavad kauem

• LED-valgusallikad kestavad kauem, nii pääsete tüütust sagedasest lampide vahetamisest. Samuti vähendate märkimisväärselt jäätmekogust ning pikema aja jooksul energiat säästes säästate ka raha.
 
LED-valgustid on väga energiasäästlikud


• 
LED-valgustid on võrreldes tavavalgustitega väga energiasäästlikud, sest need kasutavad sama valgusväljundi jaoks vähem energiat. Kas teadsite, et LED-lampide tööiga on kuni 10 korda pikem?

 

LED-valgustid säästavad kuni 90% energiat

 

LED-lambiga säästate võrreldes tavalambiga kuni 90% rohkem energiat, valgusväljund on seejuures sama.
 

• LED-lambid muudavad energiasäästlikemaks lampideks kaks tegurit: väga vähene energiatarbimine ja väga pikk tööiga. See on väga kasulik mitte ainult keskkonna, vaid ka teie jaoks. Pikk tööiga
 

LED-lambid kestavad 20-25 korda kauem

• LED-lambid kestavad 20-25 korda kauem, nende tööiga on 25 000 tundi.

• LED-lambid nagu GU10-kohtlambidki kestavad kuni 20 korda kauem kui tavalambid*

Vajate veel abi? Valige sobiv lamp

Lisateabe saamiseks Philipsi valgustite kohta vaadake meie videoid või klõpsake siin
LED light bulbs

LED-lambid

 

LED-lambid toovad eluruumidesse kauni ja sooja heleda valguse. Sellest juhendist näete, kuidas LED-lambid pakuvad piiramatul hulgal valgustusvõimalusi. LED-lampidega saate säästa kuni 90% energiat ja raha.

Light effect

Valgusefekt

 

Vaadake, kuidas lambipind mõjutab valgusefekti ning aitab luua sobiva atmosfääri. Mattpinnaga lambid annavad hajusvalguse. Läbipaistvad lambid tekitavad särava ja sooja loomuliku valguse.

Energy saving light bulbs

Energiasäästlikud lambid

 

Energiasäästlikud lambid (tuntud ka kompaktluminofoorlampidena) tarbivad vähem energiat kui klassikalised lambid, kuid annavad sama palju valgust. Vaadake, kuidas energiasäästlikud lambid võivad tagada sobiva valguse ja meeleolule vastava õhkkonna ning vähendada elektriarveid.

 

Halogen light bulbs

Halogeenlambid 

 

Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta. Tutvuge rohkete valgustusvalikutega, mida halogeenlambid pakuvad. Valgus on sama soe ja särav nagu klassikaliste lampide puhul. Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta Energiasäästlikud lambid – Kuidas valida õige valgustustehnoloogia.

Rambivalguses

Vaadake muid valgustustooteid