Soovitused

  Funktsionaalne

  Laevalgusti

  Ozziet CL570, Valge, Hämar 8719514431942 Otsige saranaseid tooteid
  • Üks valgusti. Kaks valgustsooni. Kolm seadistust.

   8719514431942

   Funktsionaalne

   Laevalgusti

   8719514431942 Otsige saranaseid tooteid

   See moodsa stiilse õhukese valge disainiga laevalgusti näeb kustutatult sama hea välja kui põledes. Põhivalgusti puhtaid ümaraid jooni rõhutab nutikas lineaarne servavalgusti. Pange kaks valgustit kokku ja looge kolm ainulaadset valgusseadistust. Peamine allavalgusti annab külma 4000 K valgust ja lineaarne serva aktsentvalgusti sooja 2700 K valgust. Lamp on saadaval kolmes suuruses ja sobib seetõttu ideaalselt teie maja igasse ruumi. Mugav mälufunktsioon jätab meelde teie viimase seadistuse. Kui teile meeldib puhas valge disain koos paljude funktsioonidega, siis on Ozziet teie jaoks ideaalne laevalgusti. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Üks valgusti. Kaks valgustsooni. Kolm seadistust.

  Mälufunktsiooniga, mis jätab meelde teie viimase seadistuse.

  • Puhkamiseks ja seltskondlikuks ajaviitmiseks ideaalne

   Elutuba on iga kodu süda - koht, kus pere saab kokku, et puhata ja külalisi vastu võtta. Nii elu- kui ka magamistoa valgus peab olema hõlpsasti kohandatav - vastavalt sellele, mis otstarbeks neid tube päeva jooksul kasutatakse. Erinevate valgusallikate hoolikas paigutamine ja valguse eri kihtidega mängimine aitab tekitada ruumikuse tunnet ning tekitada sooja ja sõbraliku meeleolu.

  • Lihtsaks valimiseks salvestage mällu oma lemmikrežiim

   Eelistagu te hubasteks õhtuteks sooja kuma või hästi nägemiseks eredat valget valgust, süsteem jätab teie lemmikud meelde, et neid oleks lihtne valida.

  • Kerge paigaldada

   Paigaldamisega pole enam sekeldusi. Kinnitage või riputage see kindlalt seinale või lakke ja lülitage vooluvõrku ning valgusti ongi valmis valgustama.

  • Üliõhuke disain

   Õhuke disain sobib täiuslikult madala laega ruumidesse, kus lamp on täiesti lae küljes.

  • Kahetsooniline valgusti

   Toa õhustiku muutmine pole kunagi olnud lihtsam. Philipsi SceneSwitchi kahetsooniline LED-laevalgusti võimaldab teil kolme ainulaadse seadistuse abil meeleolu luua. Põhi- ja lineaarse servavalgustuse kombinatsioon pakub teile valikuid, mis sobivad ideaalselt koosolemiseks, keskendumiseks ja hubasteks hetkedeks. Pole vaja hämardit ega paigaldust, vaid ainult olemasolevat lülitit.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.