Soovitused

  Laevalgustid

  Laevalgusti Magneos, 20 W, 286 mm

  2700 K, Valge 8719514328754 Otsige saranaseid tooteid
  • Mugav LED-valgus, mis ei väsita silmi

   8719514328754

   Laevalgustid

   Laevalgusti Magneos, 20 W, 286 mm

   8719514328754 Otsige saranaseid tooteid

   Philipsi õhuke LED-allavalgusti annab loomulikku valgust ja on mõeldud kasutamiseks üldvalgustina. See õhuke meistriteos on madalate lagede jaoks ning loob elegantse õhkkonna kõikjal kodus. Mugav valgus, mis ei väsita silmi. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Mugav LED-valgus, mis ei väsita silmi

  EyeComfort pakub valgust, mis ei väsita silmi.

  • Kvaliteetne metallmaterjal

   Vastupidav kauakestva ja kauni metallmaterjaliga viimistlus.

  • Pikk tööiga – kuni 25 000 tundi

   Philipsi LED-tehnoloogia pikendab teie toote tööiga kuni 25 000 tunnini.

  • EyeComfort – valgus, mis säästab silmi

   Halb valgus võib silmi kurnata. Kuna paljud meist veedavad aega siseruumides, on oma kodu õigesti valgustamine olulisem kui kunagi varem. Meie tooteid on katsetatud rangete kriteeriumite osas, mis puudutavad värelust, vilkumist, pimestamist, värviedastust ja hämardavat efekti, et vastata EyeComforti nõuetele. Philipsi LED-pirnid ei anna mitte ainult mugavat valgust, vaid säilitavad selle kogu kasutusea jooksul, pakkudes püsivat valguskvaliteeti, valgusvoogu ja värvi enam kui kümneks aastaks. Lülitage valgusele, mis säästab teie silmi. Silmad tänavad teid selle eest.

  • Kerge paigaldada

   Paigaldamisega pole enam sekeldusi. Kinnitage või riputage see kindlalt seinale või lakke ja lülitage vooluvõrku ning valgusti ongi valmis valgustama.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.