Soovitused

  Laevalgustid

  Laevalgusti Shan, 12 W

  2700 K, Valge, Andur 8718699680534 Otsige saranaseid tooteid
  • Liikumistuvastusega valgustus suuremaks mugavuseks ja lisaenergiasäästuks

   8718699680534

   Laevalgustid

   Laevalgusti Shan, 12 W

   8718699680534 Otsige saranaseid tooteid

   Suurendage mugavust samal ajal energiat säästes. Philipsi liikumistuvastusega LED-laevalgustit saab hõlpsalt sisse ja välja lülitada anduriga, mis tähendab, et saate ruumi siseneda ja sealt väljuda ilma lülitit otsimata. Anduri lai tuvastusala ja kiire LED-tehnoloogia tähendavad, et teie kodu valgustus on sees ainult siis, kui seda vajate. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Liikumistuvastusega valgustus suuremaks mugavuseks ja lisaenergiasäästuks

  EyeComfort pakub valgust, mis ei väsita silmi.

  • EyeComfort – valgus, mis säästab silmi

   Halb valgus võib silmi kurnata. Kuna paljud meist veedavad aega siseruumides, on oma kodu õigesti valgustamine olulisem kui kunagi varem. Meie tooteid on katsetatud rangete kriteeriumite osas, mis puudutavad värelust, vilkumist, pimestamist, värviedastust ja hämardavat efekti, et vastata EyeComforti nõuetele. Philipsi LED-pirnid ei anna mitte ainult mugavat valgust, vaid säilitavad selle kogu kasutusea jooksul, pakkudes püsivat valguskvaliteeti, valgusvoogu ja värvi enam kui kümneks aastaks. Lülitage valgusele, mis säästab teie silmi. Silmad tänavad teid selle eest.

  • Energiasääst

   Säästab energiat, mis on kasulik nii teie rahakotile kui ka keskkonnale.

  • Pikk tööiga – kuni 15 000 tundi

   Philipsi LED-tehnoloogia pikendab teie toote tööiga kuni 15 000 tunnini.

  • Kerge paigaldada

   Paigaldamisega pole enam sekeldusi. Kinnitage või riputage see kindlalt seinale või lakke ja lülitage vooluvõrku ning valgusti ongi valmis valgustama.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.